"M jak miłość". Pierwszy Łukasz Mostowiak to przystojniak. Jak wygląda Franciszek Przybylski?

2013-07-12 18:33

Franciszek Przybylski przez sześć lat wcielał się rolę syna Marty (Dominika Ostałowska), czyli Łukasza Mostowiaka w "M jak miłość". W 2006 roku młodego aktora zastąpił Adrian Żuchewicz, a Przybylski zniknął z ekranów telewizorów. Co teraz robi i jak wygląda Franek Przybylski?

Łukasza z "M jak miłość" nie zawsze grał Adrian Żuchewicz. Pierwszym synem Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska) był Franciszek Przybylski. Młody aktor przez 6 lat wcielał się w syna pani sędzi. Jego serialowym ojcem był Norbert Wojciechowski (Mariusz Sabiniewicz). W 2006 roku Przybylski odszedł z serialu, ale chociaż nie widać go na ekranie wciąż robi karierę.

>>> "M jak miłość" latynoską telenowelą. Hanka Mostowiak umrze jeszcze dwa razy

Franek Przybylski aktualnie pracuje w Teatrze Studio, gdzie jego mama Agnieszka Glińska jest dyrektorem artystycznym. Sam Franciszek gra lub zajmuje się projekcją. Jego nazwisko widnieje przy sztukach: UFO. Kontakt oraz Ożenek.

>>> "M jak miłość" - więcej o serialu

Franciszek Przybylski urodził się 5.08.1993 w Warszawie. Za kilka tygodni będzie obchodził 20 urodziny, a rzeczywiście ma się już czym pochwalić. Poza tym wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze