Ukryta prawda, odc. 5 - OPIS, STRESZCZENIE: Brat i siostra

2012-02-17 3:25 oprac. Agnieszka Tomczak

Sylwia (32 lat) i Dawid (17 lat) są rodzeństwem. Prowadzą wspólnie sklep, który odziedziczyli po zmarłej matce. Sylwia przygotowuje się do ślubu z Rafałem. Dawid chce wyjechać na wycieczkę szkolną za granicę, ale siostra się nie zgadza. Wkrótce w ich życiu pojawia się tajemniczy Michał. Dawid dostrzega, że Sylwia coś ukrywa.

Chłopiec postanawia przeszukać rzeczy matki w nadziei, że znajdzie odpowiedź na zachowanie siostry. Ku zaskoczeniu odkrywa zdjęcie Sylwii w ciąży. Kobieta przyznaje się, że straciła dziecko. Dawid rozmawia o tym z Michałem, który został mu przedstawiony jako kolega siostry z dawnych lat. Mężczyzna twierdzi, że nie wiedział o jej ciąży.

>>> Ukryta prawda - wszystko o serialu TVP1 na SUPERSERIALE.pl

O wszystkim dowiaduje się też Rafał, narzeczony Sylwii. Zmuszona do odkrycia prawdy wyjawia mu, że to ona jest matką Dawida, a jego ojcem Michał. Prawdę poznaje wreszcie Dawid. Chłopak jest w szoku i ucieka z domu. Niezbędna staje się pomoc psychologa. Czy Dawid zaakceptuje swoją prawdziwą matkę. Czy Sylwii uda się odzyskać z nim dobry kontakt?

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Najnowsze