Ukryta prawda odc. 1049 - opis, streszczenie: Okup

2019-05-20 19:48 oprac. emagu
Ukryta prawda TVN
Autor: tvn.pl Ukryta prawda TVN

"Ukryta prawda" odc. 1048 w TVN we wtorek 21.05.2019, o godz. 18.00 "Ukryta prawda" odcinek 1049 - streszczenie: 19-letnia Eliza studiuje zaocznie i opiekuje się 7-letnią Zuzią. Rodzice dziewczynki to polsko-tunezyjska para, która obecnie jest już po rozwodzie. Rozstali się przez problemy, jakie stwarzała rodzina Alego. Zdaniem Julii chcieli oni zatrzymać dziecko w swoim kraju. Od tamtej pory utrudnia byłemu mężowi kontakt z córeczką.

Ojciec Zuzi próbuje przekupić Elizę, żeby mu pomogła. Pewnego dnia 7-latka zostaje porwana. Podejrzenie pada na Alego, ale policja stwierdza, że tego dnia był w Tunezji. Wówczas funkcjonariusze wskazują jako winnego obecnego partnera Julii, 40-letniego Adama

. Wreszcie nadchodzi żądanie okupu. Matka Zuzi robi wszystko, by uzbierać całą kwotę. Tymczasem do Polski wraca zawiadomiony o uprowadzeniu Ali. Zgadza się pomóc byłej żonie pod warunkiem, że - wbrew zaleceniom porywaczy - włączą policję w przekazanie pieniędzy. Niestety, po pieniądze nikt się nie zjawia.

Najnowsze