Ukryta prawda odc. 1053 - opis, streszczenie: Gwałt i ciąża!

2019-05-26 0:37 oprac. emagu
Ukryta prawda TVN
Autor: tvn.pl Ukryta prawda TVN

"Ukryta prawda" odc. 1053 w TVN w poniedziałek 27.05.2019, o godz. 18.00 "Ukryta prawda" odcinek 1053 - streszczenie: Agnieszka jest żoną Tomka i matką 16-letniej Mileny. Zauważa zmiany w zachowaniu córki. Nie chce jeść, praktycznie nie opuszcza pokoju. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że nastolatka przestała chodzić do szkoły. Wreszcie poznaje prawdę - Milena jest w ciąży.

Naciskana przez rodziców opowiada, co się stało. Została zgwałcona, kiedy wracała z harcówki. Podejrzenie pada na drużynowego, ale dziewczyna stanowczo zaprzecza, jakoby to on coś jej zrobił. Chce usunąć ciążę, jednak Tomek nie wyraża na to zgody. Tymczasem sprawca gwałtu pozostaje nieznany. Mija rok. Milena, która urodziła dziecko, jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Agnieszka próbuje pomóc córce. O stan nastolatki obwinia męża. Para bardzo często się kłóci.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze