Ukryta prawda, odc. 4 - OPIS, STRESZCZENIE: Ukochana córeczka

2012-02-16 3:25 oprac. Agnieszka Tomczak

Bożena (37 l.) po ośmiu latach wychodzi z więzienia, w którym przebywała za śmiertelne potrącenie rowerzysty. Wyrok był surowy, bo prowadziła pod wpływem alkoholu i uciekła z miejsca wypadku nie udzieliwszy pomocy, choć była pielęgniarką. Opiekę nad córką Bożeny, Kamilą (dziś 19-latką), przejęła jej siostra Anita. Teraz Bożena próbuje odzyskać uczucia córki.

Nie jest to proste ponieważ  Anita odsuwała Kamilę od matki. Mówiła, że Bożena nie życzy sobie jej wizyt w więzieniu. Sama też nie odwiedzała siostry. Kamila żyje więc w przekonaniu, że matka ją odrzuciła. Ma teraz dziewiętnaście lat i przygotowuje się do ślubu ze starszym od siebie Jarosławem. Anita z mężem Waldkiem bardzo liczą na to małżeństwo, bo Jarek chce zainwestować pieniądze w ich restaurację.

>>> Ukryta prawda - wszystko o serialu TVP1 na SUPERSERIALE.pl

Początkowo spotkania Bożeny i Kamili są nieudane, tym bardziej, że Anita próbuje im przeszkodzić. W końcu jednak dochodzi do rodzinnego obiadu, na który zaproszony jest też Jarek. Rodzina mówiła mu, że mama Kamili pracuje za granicą. Tymczasem Bożena wyznaje, że siedziała w więzieniu. Spotkanie odsłania interesy rodzinne. Kamila uświadamia sobie też, że nie kocha Jarka i odwołuje ślub. Anita i Waldemar są wściekli, bo ich plan się nie powiódł, a rodzinny interes upada.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Tymczasem Bożena otrzymuje informację, że siostra sprzedała dom po rodzicach w Karpaczu, który miała otrzymać Kamila. Dowiaduje się też, że Anita i Waldek przepisali restaurację na Kamilę, ale wcześniej bardzo ją zadłużyli. Za ich niespłacone kredyty Kamila trafia do aresztu. Bożena robi wszystko, aby pomóc córce. W sprawę angażuje jej byłego narzeczonego. Jak dalej potoczą się losy członków rodziny, czy Bożena odzyska uczucia córki zobaczymy w odcinku „Ukochana córeczka”.

Najnowsze