Ukryta prawda, odc. 3 - OPIS, STRESZCZENIE: Przytul mnie tato

2012-02-15 3:33 oprac. Agnieszka Tomczak

Bogdan i Krystyna mieszkają w kamienicy na warszawskiej Pradze razem z piętnastoletnią córką Olgą. Ich życie jest spokojne i stabilne, aż pewnego dnia Bogdan dowiaduje się o śmierci swojej przyjaciółki Anny, z którą się wychowywał. Kobieta osierociła jedyną córkę, Marię.

Krystyna i Bogdan decydują się przygarnąć siedemnastoletnią córkę Anny, która nie ma żadnej rodziny. Jednak ich córka Olga nie akceptuje Marii. Relacje między dziewczynami są trudne, a pogarsza je wspólny wyjazd do Szczecina, gdzie Maria mieszkała z matką. Olga zauważa, że ojca i dziewczynę coś łączy, gesty czułości odczytuje jako molestowanie seksualne. Po powrocie informuje matkę o swoich podejrzeniach, wchodzi w konflikt  z ojcem i w jeszcze większy z Marią.

>>> Ukryta prawda - wszystko o serialu TVP1 na SUPERSERIALE.pl

Bogdan i Krystyna zostają wezwani przez dyrektora szkoły, w której uczą się dziewczyny. Szkoła huczy od oskarżeń Olgi, że Marysia uwiodła jej ojca. Krystyna ma wątpliwości, czy powinna wierzyć mężowi, czy jednak córce. W domu dochodzi do coraz większych awantur. Krystyna nakłania męża żeby powiedział prawdę. Wtedy dowiaduje się, że zanim się poznali miał romans z Anną i Maria jest jego córką. Wie o tym dopiero od wyjazdu z dziewczynami do Szczecina.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

W mieszkaniu Anny znalazł bowiem jej pamiętnik. Bogdan i Krystyna postanawiają powiedzieć dzieciom prawdę. Tymczasem Maria ucieka z domu. Okazuje się, że wiedziała kto jest jej ojcem. To ona zostawiła pamiętnik matki na wierzchu, mając nadzieję, że Bogdan go znajdzie. Krystyna chce ratować rodzinę. Czy wspólny wyjazd pomoże, czy Olga zaakceptuje siostrę?

Najnowsze