Ukryta prawda, odc. 2 - OPIS, STRESZCZENIE: Mężczyzna z przeszłości

2012-02-14 3:25 oprac. Agnieszka Tomczak

Maria i Filip są z pozoru szczęśliwym, żyjącym w dostatku małżeństwem. Filip martwi się jednak, że jego żona nie może zajść w ciążę. Postanawia wykonać badania na bezpłodność. Okazuje się, że pomimo obaw jest zdrowy. Filip chce nakłonić żonę, żeby również i ona poddała się badaniom.

Maria reaguje nerwowo na wszelkie próby nacisku, które spotykają ją nie tylko ze strony męża, ale także teściowej. Twierdzi, że nie jest jeszcze gotowa na dziecko, ale obiecuje mężowi, że zgłosi się do ginekologa.

>>> Ukryta prawda - wszystko o serialu TVP1 na SUPERSERIALE.pl

Tymczasem przyjaciel Filipa widzi Marię w towarzystwie obcego mężczyzny i to w czasie, kiedy miała być u lekarza. Filip nie wierzy w wymówki żony. Ich kłótnia kończy się wyprowadzką Marii do matki. Filip przeszukuje jej rzeczy i zaczyna śledzić. Znalezione zdjęcie z innym mężczyzną i potajemne spotkania Marii w kancelarii prawniczej przekonują go, że w jego małżeństwie od dłuższego czasu dzieje się coś niedobrego.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Prywatne śledztwo Filipa pozwala mu poznać tajemnicę żony. Okazuje się, że Maria była już wcześniej zamężna. Jej poprzedni mąż nadal żyje. Co więcej, nie przeprowadziła z nim rozwodu…

Najnowsze