Ukryta prawda odc. 1039 - opis, streszczenie: Listy z pogróżkami

2019-05-06 21:17 oprac. emagu
Ukryta prawda TVN
Autor: tvn.pl Ukryta prawda TVN

"Ukryta prawda" odc. 1039 w TVN we wtorek 7.05.2019, o godz. 18.00 "Ukryta prawda" odcinek 1039 - streszczenie: Alicja jest doktorem politologii, pracuje na uczelni. Pół roku wcześniej zaczęła się spotykać z rozwodnikiem, profesorem Markiem. Pewnego dnia otrzymuje Alicja jest doktorem politologii, pracuje na uczelni. Pół roku wcześniej zaczęła się spotykać z rozwodnikiem, profesorem Markiem. Pewnego dnia otrzymuje listy z pogróżkami, ponadto nieznany sprawca przebija opony w jej samochodzie. , ponadto nieznany sprawca przebija opony w jej samochodzie.

Kobieta podejrzewa byłą żonę ukochanego, Krystynę, która jest zatrudniona na tej samej uczelni. Z czasem sytuacja ulega pogorszeniu. Krystyna zaprzecza jednak, jakoby odpowiadała za ataki.

Tymczasem Alicję nachodzi poprzedni partner, Krzysiek. Chce, żeby do siebie wrócili. Jego starania nie odnoszą skutku. Wkrótce ktoś publikuje w internecie nagie zdjęcia pani doktor. Fotografie docierają do studentów. Załamana ofiara prześladowania idzie na policję.

Najnowsze