Diagnoza 4 sezon odcinek 6 - opis, streszczenie: Marcel i Zosia wychodzą ze szpitala

2019-04-01 22:14 oprac. emagu
Diagnoza 4, odc. 5. Anna (Maja Ostaszewska), Michał Wolski (Maciej Zakościelny)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4, odc. 5. Anna (Maja Ostaszewska), Michał Wolski (Maciej Zakościelny)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 6 w TVN we wtorek, 2.04.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 6 - streszczenie: Marcel i Zosia wychodzą ze szpitala. Anna ma już dosyć Michała, który wciąż chce rozmawiać o Artmanie. Uważa, że ukochany jest uprzedzony. Wolski spotyka się z Bogną, by dowiedzieć się więcej na temat Jana.

Tymczasem byłego męża Leśniewskiej dręczą koszmary. Po powrocie do mieszkania znajduje wśród zdjęć dzieci fotografie na których widać, jak przenosi ciało Makusza. O prześladowanie obwinia Mróz. Kobieta wykorzystuje okazję i nakłania lekarza, by zgłosił się na policję.

Anna próbuje dodzwonić się do Szymona, ale Brock nie odbiera telefonu. Wkrótce ona i Sadzik dostają wiadomość od pediatry. Informuje ich, że wyjechał do Norwegii. Zapewnia też Leśniewską, że magazyn był niewłaściwym tropem. Jednak kiedy sąsiadka Anny spaceruje w okolicy działek, znajduje lornetkę Szymona.

Matka Igora ucieka ze szpitala psychiatrycznego. Dowiaduje się o tym Michał. Brylska wciąż obwinia go o śmierć syna. Stanowi zagrożenie zarówno dla Wolskiego, jak i dla Anny oraz dzieci.

Najnowsze