Pakt. Magdalena Cielecka w szpitalu po wypadku. Twarz aktorki zmasakrowana - WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia

2015-06-19 22:50

Magdalena Cielecka w szpitalu ze zmasakrowaną twarzą! Znana aktorka zamieściła na Facebooku przerażające zdjęcia. I do razu uspokoiła fanów, że wcale nie uległa wypadkowi. Co zatem stało się z twarzą Magdaleny Cieleckiej? Krew i poważne uszkodzenia naskórka to efekt charakteryzacji do nowego serialu "HBO" Pakt.

Magdalena Cielecka zalicza się do grona tych aktorek, które dla roli są w stanie poświęcić swoją urodę! Gwiazda jest otwarta na nowe zawodowe wyzwania. Jeśli trzeba obetnie włosy i oszpeci się na ekranie.

Podczas zdjęć do serialu "Pakt", nowej produkcji HBO, która w telewizji pojawi się jesienią 2015, Magdalena Cielecka poddała się spektakularnej charakteryzacji. A efekt jest taki, że twarz Cieleckiej wygląda jakby aktorka uległa wypadkowi.

Na Facebooku akorki ostatnio pojawiły się dwa wstrząsające zdjęcia z planu "Paktu", które zapowiadają, że serial HBO będzie obfitowal w dramatyczne zwroty akcji.

"To nie kontrowersyjne zabiegi upiększające, ani też niepohamowane grilowanie... to efekt pracy charakteryzatora @Tomasza Matraszka na planie serialu ‪#‎hbo‬ ‪#‎pakt‬. nie jest lekko..." - napisała Cielecka, by uspokoić swoich fanów zaniepokojonych widokiem ciężko rannej aktorki.

W obsadzie "Paktu" oprócz Magdaleny Cieleckiej zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Edwarda Linde Lubaszenko, Marcina Wojciechowskiego, Adama Woronowicza, Annę Radwan i Martę Nieradkiewicz.

Zdjęcia do produkcji, które realizowane są głównie w Warszawie, zakończą się w lipcu, a premierę "Paktu" zaplanowano na jesień 2015 roku. Reżyserem "Paktu" jest Marek Lechki. Produkcja powstała na bazie norweskiego serialu "Mammon".

O czym jest "Pakt"? Składający się z 6 odcinków serial HBO to thriller sensacyjny rozgrywającym się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem produkcji jest znany dziennikarz śledczy Piotr (Marcin Dorociński). Akcja serialu zaczyna się w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Pakt" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze