Szpital odc. 875- opis, streszczenie: Oszust

2018-12-02 13:34
SZPITAL - nowy serial TVN
Autor: materiały promocyjne SZPITAL - nowy serial TVN

"Szpital" odc. 875 w poniedziałek 3.12.2018 o godz. 17 w TVN. " Szpital" odc. 875 - streszczenie: Do doktor Dominiki Gajdy trafia młoda kobieta po rekonstrukcji błony dziewiczej. Jej narzeczonemu zależy na poślubieniu dziewicy. Pacjentka nie wie jednak, że ukochany nie jest prawiczkiem, a w dodatku zdradza partnerkę. Przyjaciółki próbują przekonać ją, że mężczyzna to oszust. Kiedy wyznaje ona narzeczonemu prawdę o zabiegu, ten urządza awanturę.

Doktor Robert Szewczyk leczy czteromiesięcznego chłopczyka, który od kilku dnia ma gorączkę. Małego pacjenta wychowuje tylko mama. 19-latce zabrakło pieniędzy na leki. Dopiero dziś powiedziała byłemu partnerowi, że jest ojcem. Mężczyzna nie przejmuje się synkiem, ale przed rodzicami udaje troskliwego opiekuna, by wyłudzić pieniądze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze