Szkoła odcinek 705 - opis, streszczenie: Niepohamowany apetyt

2019-05-26 0:35
Serial szkoła w TVN
Autor: x-news Serial szkoła w TVN

"Szkoła" odcinek 705 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 27.05.2019, o godz. 15.30 streszczenie: Gimnazjalistka Zuzanna Machnicka ma niepohamowany apetyt. Umawia się na randkę z Jankiem Lisem, przy którym również nie potrafi opanować łaknienia i dojada pizzę.

Pewnego dnia nastolatka zjada z podłogi starą kanapkę, przez co staje się obiektem drwin innych uczniów. Odtąd każdą przerwę spędza w toalecie. Zuza nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną problemu są kłopoty ze zdrowiem. Postanawia sama zacząć walczyć z głodem.

Licealista Oskar Kamiński ma dług w banku. By go spłacić, umawia się ze starszymi kobietami jako chłopak do towarzystwa. Wkrótce jego partnerka dowiaduje się, jak zarabia nastolatek. Uczeń obiecuje Justynie, że porzuci to zajęcie. Przyjaciółki dziewczyny podszywa się pod jedną z klientek Oskara i proponuje mu seks za pieniądze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze