Szkoła. Nowy serial TVN hitem w telewizji. Ponad milion widzów

2014-09-07 11:45 emagu

"Szkoła" podbiła serca fanów seriali paradokumentalnych! Już 1 odcinek nowego serialu "Szkoła" zrobił furorę. Wyniki oglądalności to potwierdzają. Ponad milion widzów oglądało premierowy odcinek "Szkoły". Producenci ''Szkoły'' skupili się na problemach współczesnej młodzieży. W każdym odcinku "Szkoły" widzowie zobaczą jak wykwalifikowani nauczyciele stawiają czoła problemom nastolatków.

"Szkoła" nowy serial w TVN od poniedziałku do piątku o godz. 15


Serial ''Szkoła'' dopiero trafił na antenę TVN, ale już odniósł wielki sukces. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek serialu paradokumentalnego oglądało 1,3 mln osób! Odcinek 2 oglądało 806 tysięcy osób, a 3 odcinek 710 tysięcy osób. Widownia z dnia na dzień jest coraz niższa, ale TVN i tak jest liderem w czasie emisji ''Szkoły''.

Zobacz: Szkoła. Nowy serial w TVN. Aktorzy, nauczyciele i bohaterowie Szkoły - kto jest kim w Szkole?

 


- "Szkoła" ma podobną strukturę do "Szpitala", ale różni się kontynuacjami. Mamy opowieść fabularną, lektora, który prowadzi narrację i bardzo emocjonalne wypowiedzi do kamery. Każdy z odcinków opowiada dwie zamknięte historie, niemniej jednak uczniowie będą wracać. Oczywiście świat uczniów to nie wszystko, jest też świat nauczycieli. Te dwa światy będą się ze sobą łączyć, przenikać - powiedziała producentka serialu,  Krystyna Lasoń, podczas konferencji serialu.

O czym jest serial "Szkoła"?

"Szkoła” - nowy serial TVN otwiera drzwi do trudno dostępnego świata młodzieży. Ukazuje historie z życia wzięte, prezentuje bohaterów, którym trudno nie uwierzyć i skłania do refleksji.

„Szkoła” to serial paradokumentalny, którego akcja skupiona jest na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, szukanie nowych doświadczeń, pierwsze zauroczenia - to właśnie ich codzienność.

Wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat, i problemy, z którymi się zmagają, wielokrotnie znajdują swoje ujście w zachowaniu młodzieży. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania, a nawet nieodpowiedzialne zabawy, to tylko część wątków jakie zobaczymy w „Szkole”. Inspiracją dla scenarzystów serialu stały się prawdziwe historie współczesnych nastolatków.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Najnowsze