Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Weksler i Ewa na romantycznej randce! Po koszmarze z Sabiną wrócą do normalności?

2020-07-07 13:49 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Weksler i Ewa na romantycznej randce! Po koszmarze z Sabiną wrócą do normalności?
Autor: INSTAGRAM Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Weksler i Ewa na romantycznej randce! Po koszmarze z Sabiną wrócą do normalności?

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 Weksler (Karol Strasburger) zabierze Ewę (Ewa Gawryluk) na romantyczną randkę! Pójdą na wieczorny spacer po Wrocławiu. W ostatnim sezonie "Pierwszej miłości" para wiele przeszła z powodu Sabiny (Urszula Dębska). Czy teraz zaczną nowe życie i zapomną o problemach? Sprawdź, co się wydarzy.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

W ubiegłym sezonie "Pierwszej miłości" doszło do tragedii. Weksler wylądował w szpitalu przez alkoholizm Sabiny. Zamartwienie się o pijącą córkę doprowadziło go do wylewu, jednak dziewczyna oskarżyła o chorobę jego partnerkę! Karol został przeniesiony do domu, gdzie Sabina przejęła nad nim pełną opiekę i zabroniła Ewie jakiegokolwiek kontaktu z ojcem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Kalina i Krystian będą mieli drugą córkę? Marlenka to nie ich jedyne dziecko

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Karol w "Pierwszej miłości", kiedy tylko odzyskał częściową sprawność i dotarło do niego, że nie może widywać się z Ewą przez córkę, był w szoku. Jego partnerkę czekała długa i wyboista droga do odbudowania tego, co między nimi było, a apodyktyczna Sabina nie ułatwiała zadania. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach Ewa i Karol nareszcie będą mogli się sobą nacieszyć.

🎥 #naplanie @pierwszamilosc z @ewa_gawryluk fajnie jest i bardzo ciepło 👍, szczególnie w lipcu 😂 A tak szczerze to Wam powiem, że mieliśmy szczęście z pogodą bo wyjątkowo chłodny wieczór we Wrocławiu 🙏 więc kilka godzin nad wodą nam nie straszne w tych zimowych strojach 💪 - napisał Karol Strasburger pod zdjęciem z planu.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

Najnowsze