Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Sabina upokorzona przez Karola i kochanka Oskara. Nie będą mieli dla niej litości

2020-07-15 14:42 Ag
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Sabina upokorzona przez Karola i kochanka Oskara. Nie będą mieli dla niej litości
Autor: AKPA Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Sabina upokorzona przez ojca i kochanka Oskara. Nie będą mieli dla niej litości

Sensacja w serialu "Pierwsza miłość"! Sabina (Urszula Dębska) w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 na własnej skórze przekona się do czego jest zdolny jej ojciec. Karol Weksler (Karol Strasburger) odegra się na córce za to, że go więziła we własnym domu i przejęła władzę w jego firmie. W jaki sposób? Weksler upokorzy Sabinę w okrutny sposób. Zdegraduje ją do posady sprzątaczki, a swoją prawą ręką zrobi jej kochanka, Oskara (Filip Gurłacz). W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Sabina stanie się obiektem drwin wszystkich w firmie!

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

Życie Sabiny z "Pierwszej miłości" legnie w gruzach w nowym sezonie po wakacjach 2020! Powód? Karol Weksler ukarze jedyną córkę za to jak go traktowała kiedy był sparaliżowany po wylewie i zdany na jej łaskę. Nie dość, że przejęła stery w jego firmie "Weksler Development", to jeszcze chciała go zabić, a jej wspólnikiem był Oskar.

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej role się odwrócą i milioner wymierzy Sabinie surową karę. Wyzdrowieje i wróci do firmy, by zaprowadzić własne porządki. Poniży Sabinę na oczach wszystkich, kiedy pozbawi ją kierowniczego stanowisko i zrobi z niej sprzątaczkę! Córka Wekslera znajdzie się w sytuacji bez wyjścia - jeśli nie przyjmie nowej posady, wyleci z hukiem z firmy!

Patrz także: Marysia z Pierwszej miłości drastycznie schudnie! Aneta Zając zdradziła sekret swojej diety - ZDJĘCIA

Jakby tego było mało Karol w "Pierwszej miłości" po wakacjach pozwoli, żeby inni współpracownicy śmiali się z Sabiny. A ponieważ kobieta będzie chciała odkupić swoje wszystkie winy, zgodzi się na wszystko i z pokorą przyjmie obelgi ludzi z "Weksler Development". Czarę goryczy przeleje jednak kolejny ruch biznesmena, który zatrudni w swoim biurze Oskara.

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Kalina i Krystian będą mieli drugą córkę? Marlenka to nie ich jedyne dziecko

Kochanek Sabiny w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 będzie prawą ręką Wekslera, a tym samym szefem swojej dziewczyny. Tego dla Sabiny będzie zbyt wiele! Nie dość, że nie zdoła wkupić się w łaski własnego ojca, to jeszcze nie zniesie faktu, że Oskar będzie jej mówił, co ma robić. A Weksler zacznie owocną współpracę z Oskarem...

Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger), Oskar (Filip Gurłacz)
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger), Oskar (Filip Gurłacz)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Oskar (Filip Gurłacz), Sabina (Urszula Dębska), Artutr Kulczycki (Łukasz Płoszajski)
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Oskar (Filip Gurłacz), Sabina (Urszula Dębska), Artutr Kulczycki (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger), Sabina (Urszula Dębska), Artutr Kulczycki (Łukasz Płoszajski)
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger), Sabina (Urszula Dębska), Artutr Kulczycki (Łukasz Płoszajski)

Najnowsze