Marysia z Pierwszej miłości drastycznie schudnie! Aneta Zając zdradziła sekret swojej diety - ZDJĘCIA

2020-07-03 8:23 sz
Marysia z Pierwszej miłości drastycznie schudnie! Aneta Zając zdradziła sekret swojej diety - ZDJĘCIA
Autor: ANETA ZAJĄC INSTAGRAM Marysia z Pierwszej miłości drastycznie schudnie! Aneta Zając zdradziła sekret swojej diety - ZDJĘCIA

Marysia (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nie będzie już przypominać dawnej siebie! Aneta Zając przeszła ogromną metamorfozę i widocznie zrzuciła sporo kilogramów. Gwiazda "Pierwszej miłości" na Instagramie pokazuje, że bardzo dużo się rusza, jednak jednocześnie pozuje do zdjęć z tacami ciast i deserów, które przygotowuje dla siebie oraz rodziny. Nie jest tajemnicą, że Aneta Zając cierpi na chorobę Hashimoto, która skutecznie utrudnia utrzymanie wagi. Jak schudła gwiazda "Pierwszej miłości"? Jaki jest sekret jej diety? Sprawdź, co wiadomo.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

Marysia z "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 wróci zupełnie odmieniona! Aneta Zając od kilku lat zmagała się ze sporą nadwagą. W 2018 roku znajoma gwiazdy w rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że sławna koleżanka cierpi na poważną chorobę tarczycy, Hashimoto. Sprawia ona, że pośród innych, nieprzyjemnych dolegliwości, osobie chorej bardzo trudno jest utrzymać szczupłą sylwetkę. W ostatnich miesiącach Aneta Zając niesamowicie schudła! Na oko zrzuciła już kilkanaście kilogramów. Jej fani zaczęli zastanawiać się, jaki jest sekret jej diety.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Mikser skazany za morderstwo! Stanie przed sądem - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na Instagramie gwiazdy "Pierwszej miłości" widać, że Aneta bardzo dużo ćwiczy i ciągle się rusza! Jeździ na rolkach, chodzi na tenis i odwiedza siłownię, na której ma wsparcie swojego trenera. A co z dietą? Przyjaciółka aktorki dwa lata temu zdradziła, że ekranowa Marysia jest pod opieką dobrego lekarza, który zalecił jej odstawienie cukru, glutenu oraz przetworzonej żywności.

Wytrwałość, konsekwencja, zdrowe jedzenie i brak szkodzących przy Hashimoto składników faktycznie przyniosły spektakularne efekty. Dzięki dużej ilości ruchu gwiazda z radością pozwala sobie na domowe słodycze, które zresztą uwielbia piec. Trzeba przyznać, że sylwetka Anety Zając jest zachwycająca, chociaż naszym zdaniem aktorka "Pierwszej miłości" zawsze, niezależnie od wagi, wyglądała świetnie!

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w firmie Karola Wekslera! Tak upodli swoją córkę Sabinę - ZDJĘCIA

Aneta Zając
Autor: AKPA Aneta Zając

Najnowsze