Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Krystian wyprowadzi się od Kaliny! Patryk Pniewski odchodzi z serialu?

2020-08-13 13:20 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Krystian wyprowadzi się od Kaliny! Patryk Pniewski odchodzi z serialu?
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Krystian wyprowadzi się od Kaliny! Patryk Pniewski odchodzi z serialu?

W "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 Krystian (Patryk Pniewski) wyprowadzi się od Kaliny (Magdalena Wieczorek)! Od jakiegoś czasu krążą pogłoski o odejściu Patryka Pniewskiego z jednego z seriali. Czy chodzi o "Pierwszą miłość"? W życiu Krystiana Domańskiego wiele się zmieni. Może nawet stracić Kalinę i ich córeczkę Marlenkę (Eliza Dzikowicz)! Sprawdź, co już wiadomo.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

W "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 kurator (Jakub Wróblewski) wywróci życie Krystiana do góry nogami! Już w ubiegłym sezonie drań zabujał się w Kalinie i wykorzystując swoją pozycję robił wszystko, żeby pozbyć się jej męża. Wkrótce w "Pierwszej miłości" odniesie sukces i Domański będzie musiał wyprowadzić się z mieszkania!

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Julka umrze? Marysia i Michał sprzedadzą wszystko, żeby ratować córkę przed śmiercią

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kalina w "Pierwszej miłości" będzie całkowicie osaczona przez prokuratora. Przestanie radzić sobie w pracy i jej pozycja w firmie Wekslera (Karol Strasburger) będzie zagrożona! Krystian zacznie odchodzić od zmysłów. Czy zdoła wypędzić kuratora z ich życia i odzyska rodzinę?

Niedawno pojawiły się pogłoski, jakoby Patryk Pniewski miał odejść z "Pierwszej miłości". Według doniesień "Telemagazynu" aktor potwierdził na swoim Instagramie, że pożegna się z jedną produkcją, w której do tej pory występował. Niestety, nie jest jasne z którą. Na razie "Pierwsza miłość" nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła, że chodzi właśnie o ten serial. Pniewski występuje również w "Barwach szczęścia" i "Zakochanych po uszy". 

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Drastyczna zmiana Kaśki. Misiek Koterski przytył 17 kilo do nowej roli

Najnowsze