Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Drastyczna zmiana Kaśki. Misiek Koterski przytył 17 kilo do nowej roli

2020-07-20 12:18 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Drastyczna zmiana Kaśki. Misiek Koterski przytył 17 kilo do nowej roli
Autor: INSTAGRAM Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Drastyczna zmiana Kaśki. Misiek Koterski przytył 17 kilo do nowej roli

Misiek Koterski, który w serialu "Pierwsza miłość" wciela się w Kaśkę, przytył aż 17 kilogramów! Po wakacjach 2020 zobaczymy Kaśkę większego o kilka rozmiarów, a to dlatego, że aktor musiał zwiększyć swoją wagę do nowej roli. Koterski wystąpi w filmie o Edwardzie Gierku, gdzie zagra głównego bohatera. To spore wyzwanie dla bohatera "Pierwszej miłości", który do tej pory prowadził dosyć aktywny tryb życia. Sprawdź, co wiadomo i zobacz zdjęcia.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

Po wakacjach 2020 w serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy zupełnie odmienionego Kaśkę! Michał Koterski przytył aż 17 kilogramów dla dobra nowej roli w filmie o Edwardzie Gierku. Jednocześnie gwiazdor wciąż przychodzi na plan "Pierwszej miłości", więc mamy pewność, że w nowych odcinkach również jego serialowy bohater wskoczy w większe ubrania.

To spore poświęcenie dla Koterskiego, który do tej pory prowadził dosyć aktywny tryb życia, a taki nagły skok wagi mógł ograniczyć jego mobilność. Na Instagramie aktora widać, że lubi piesze i rowerowe wycieczki. Oprócz tego ciągle jest w ruchu pomiędzy planami i aktywnie zajmuje się brykającym brzdącem. Ta rola jest jednak warta zadyszki. 

- W przeprowadzonym kilka lat temu rankingu najważniejszych postaci w najnowszej historii Polski Edward Gierek znalazł się wśród pięciu najważniejszych osób XX wieku. Od 30 lat zbieram materiały do tego filmu. Jestem mu to winien. To będzie najważniejszy film w 2021 roku – powiedział Onetowi Janusz Iwanowski, producent produkcji.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Sabina upokorzona przez Karola i kochanka Oskara. Nie będą mieli dla niej litości

Kożuchowska i Koterski zagrają Gierków

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sam Misiek Koterski nie ukrywa swojego entuzjazmu:

Towarzysze !!! To już oficjalnie , w końcu mogę wam zdradzić do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy ( aż 17 😬 ) ,przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze !!! Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka . Ale to nie koniec niespodzianek moja żonę Stanisławe Gierek zagra jedyna niepowtarzalna Małgorzata Kożuchowska 🤩 Na resztę obsady musicie jeszcze chwile poczekać . Za dwa tygodnie ruszają zdjecia , trzymajcie za mnie kciuki 👍🏼 Pomożecie ??? - napisał na Instagramie, oficjalnie ogłaszając swój udział w filmie.

Wcześniej rola Gierka była tajemnicą dla wszystkich, włączając w to kolegów i koleżanki z planu "Pierwszej miłości", których uwadze oczywiście nie umknął wzrost wagi ekranowego Kaśki. Urszula Dębska, grająca Sabinę Weksler w serialu, oficjalnie przeprosiła Koterskiego za złośliwe uwagi dotyczące nadprogramowych kilogramów i pogratulowała nowego wyzwania.

- Ale super ! To już nie będę się czepiać brzusia 😂🙏🏻 trzymam kciuki Misiulek❤️
- w końcu 😁🔥
 - bez żalu Misiu ;) szanuje utrzymanie w tajemnicy i dystans 😂🙏🏻♥️

Jak podoba wam się nowy Koterski? Faktycznie podobny do Gierka? I jak myślicie, w jaki sposób w "Pierwszej miłości" wyjaśnią przytycie Kaśki? Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Kalina i Krystian będą mieli drugą córkę? Marlenka to nie ich jedyne dziecko

Najnowsze