Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Sabina i Paweł razem w serialu i w realu?

2018-06-24 11:33 Z. Sekula

Trudno nie zauważć, że dzięki serialowi "Pierwsza miłość" Urszula Dębska i Michał Malinowski bardzo się ze sobą zżyli. W ostatnich odcinkach ich bohaterowie nawiązali romans i pojawiły się plotki, że aktorów również łączy coś więcej. Serialowa Sabina w jednym z wywiadów odpowiedziała na domysły widzów.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018

Urszula Dębska i Michał Malinowski pracują razem na planie serialu "Pierwsza miłość" od 2016 roku. Na początku nic nie zapowiadało tego, że Pawła i Sabinę połączy coś więcej. Aktorzy w międzyczasie bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Na instagramowych profilach bardzo często pozują razem do zdjęć, więc już wcześniej pojawiło się podejrzenie, że są dla siebie kimś więcej, niż tylko przyjaciółmi.

Romans, który w ostatnim sezonie "Pierwszej miłości" wybuchł pomiędzy ich bohaterami sprawił, że plotki o prywatnym życiu Michała Malinowskiego i Urszuli Dębskiej się nasiliły. Co na to aktorka?

- Nic mi na ten temat nie wiadomo. Pracujemy razem i już nie tylko przy serialu, ale też przy innych projektach i jeszcze jakieś kolejne są przed nami. Także tyle mam do powiedzenia - powiedziała Urszula Dębska w wywiadzie z portalem Party.pl. A co dalej z Pawłem i Sabiną?
- W „Pierwszej miłości” widownia już oglądała, że scenarzyści postanowili nas połączyć. Czy to do końca wyjdzie i czy to w ogóle będzie jakaś relacja związkowa, to chyba albo do końca nie mogę zdradzić albo sama nie wiem, bo to jest napisane trochę inaczej, niż zwykle. Mam wrażenie, że scenarzyści próbowali stworzyć relację, takie rzeczy się dzieją w życiu, budowanej na jakiejś przyjaźni, jakimś motywowaniu wzajemnym. Ale czy z takich rzeczy wychodzą związki? Ciężko powiedzieć. Myślę, że to trzeba będzie oglądać w przyszłym sezonie „Pierwszej miłości” po wakacjach.

A Wy jak myślicie? Paweł i Sabina w serialu "Pierwsza miłość" powinni być razem?

Najnowsze