Pierwsza miłość po przerwie. Kalina nie uwolni się od bezwzględnego kuratora - ZWIASTUN

2020-04-22 11:36 Ag
Pierwsza miłość po przerwie. Kalina nie uwolni się od bezwzględnego kuratora - ZWIASTUN
Autor: Youtube Pierwsza miłość po przerwie. Kalina nie uwolni się od bezwzględnego kuratora - ZWIASTUN

"Pierwsza miłość" wróci na antenę Polsatu po przerwie wakacyjnej dopiero we wrześniu, a zwiastun nowych odcinków jest najlepszym dowodem na to, że koszmar Kaliny (Magdalena Wieczorek) wcale się nie skończy. Po wyjeździe Krystiana (Patryk Pniewski) będzie zdana na łaskę bezwzględnego kuratora (Jakub Wróblewski), który chce ją uwieść, grożąc przy tym, że zabierze jej córkę Marlenkę (Pola Kotłowska). Kiedy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Kalina mu odmówi, kurator wpadnie w taki gniew, że będzie zdolny do wszystkiego! Zemści się na Kalinie i odbierze jej dziecko? Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

Czy Kalina z "Pierwszej miłości" przez kuratora straci córkę?

Kalina z "Pierwszej miłości" w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej będzie musiała sama walczyć o Marlenkę! Krystian zostawił rodzinę, żeby kurator nie miał pretekstu do odebrania im praw rodzicielskich do córki, ale jego nieobecność tylko pogorszy sytuację w rodzinie Domańskich. Po wyjeździe Krystiana jego żona będzie zdana na łaskę kuratora, który w okrutny sposób chce ją zdobyć.

Co będzie dalej z Kaliną i Marlenką w "Pierwszej miłości" we wrześniu? Widząc, że Krystian opuścił rodzinę, kurator, który coraz nachalnej będzie próbował uwieść Kalinę da jej ro zrozumienia, że może stracić córkę, jeśli mu nie ulegnie! Zacznie wykorzystywać swoją przewagę nad samotną matką.

Patrz też: Pierwsza miłość po przerwie. Kinga w seks trójkącie z Arturem i kochankiem Jankiem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach pomoże Kalinie w opiece nad Marlenką, w nadziei, że dziewczyna odwzajemni jego uczucia. Kalina niestety wciąż będzie kochała Krystiana i zdecydowanie mu odmówi. To wzbudzi jeszcze większy gniew kuratora, który zacznie znęcać się nad Kaliną. W grę będzie wchodziło nie tylko bezpieczeństwo jej, ale także Marlenki, bo kurator postanowi odebrać Domańskiej dziecko jeśli nie zostanie jego kochanką.

Patrz też: Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki? WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>