Pierwsza miłość. Piotrek zdradza wszystko o nowym sezonie! Chodzi o romans z Miłką i powrót Melki

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Piotrek zdradza wszystko o nowym sezonie! Chodzi o romans z Miłką i powrót Melki

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Piotrek zdradza wszystko o nowym sezonie! Chodzi o romans z Miłką i powrót Melki

2022-08-17 8:41

Michał Mikołajczak to gwiazda serialu "Pierwsza miłość", a swoją przygodę na planie zaczął jeszcze w 2017 r. Rezolutny policjant miał niezłe przeboje i w pracy i życiu prywatnym, a relacja z Melką (Ewa Jakubowicz) nie należała do prostych. Była ukochana zniknęła bez śladu, ale wróci w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej. Serialowy Piotrek zdradził, że jego bohater skupi się na gorącym romansie z Miłką (Ilona Wrońska). Jak to będzie oddziaływało na fakt, że Melka znów pojawi się we Wrocławiu? Michał Mikołajczak zdradza, co się wydarzy.

Piotrek z "Pierwsza miłość" szczerze o jego losach w nowym sezonie

Michał Mikołajczak występuje w serialu "Pierwsza miłość" od 2017 r., a widzowie pokochali postać temperamentnego Piotrka. Losy Majczyka toczyły się różnie, widzowie myśleli, że uczucie do Melki to coś naprawdę poważnego, ale niestety jakiś czas temu okazało się, że to chyba nie była prawdziwa miłość. Nowy sezon "Pierwsza miłość" przyniesie wiele zaskoczeń i powrót Melki! Wrobiona w morderstwo dziewczyna zniknęła po otrzymaniu esemesa w 3316 odcinku "Pierwszej miłości", a były partner Melki z policji, Hubert (Rafał Szałajko), zaczął poszukiwania. Nie wiadomo jednak co stało się z Melką i nie wie tego również Piotrek. Wiadomo już, że wróci okaleczona w kolejnych odcinkach.

Michał Mikołajczak w rozmowie z portalem Światseriali.pl wyjawił, że jego bohater skupi się natomiast na Miłce. Ten romans będzie naprawdę gorący! - Jego życie zdominuje romans z Miłką, burzliwy, momentami zaskakujący. Nie chcę zdradzać szczegółów, by nie odbierać widzom przyjemności, powiem tylko, że będzie to ciekawy wątek. A poza tym - Piotrek jak to Piotrek, wciąż w biegu, wciąż się pakuje w tarapaty. Dla aktora to sama przyjemność grać kogoś takiego, bo nie ma nudy - tłumaczy aktor w wywiadzie z serwisem. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta ślepo zakochana w psycholu Mateuszu! Pokaże Emilce jak wygląda Łukasz? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem

Gwiazda "Pierwszej miłości" zdradza, jakie sekrety kryją kulisy serialu

Michał Mikołajczak opowiedział także o atmosferze na planie "Pierwsza miłość" i o tym, jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem. Okazuje się, że od zawsze marzył o wcielaniu się w różnych bohaterów. - (...) Każdy, kto był tu chociaż przez chwilę, przyznaje, że plan "Pierwszej miłości" to miejsce wyjątkowo przyjazne, a atmosfera, jaka na nim panuje, jest niepowtarzalna. Może w tym tkwi tajemnica sukcesu tego serialu, bo ta dobra energia z pewnością przechodzi przez ekran i jest wyczuwalna dla odbiorcy - zdradza Michał Mikołajczak. Aktor wyznał również, że już od dziecka interesował się aktorstwem, występował publicznie, a dużą rolę w osiągnięciu sukcesu zawodowego i nie tylko, odegrali jego rodzice. 

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach. Barbara straci kolejnego wnuka! Nawet nie pożegna Wojtusia. Nigdy go już nie zobaczy, tak jak Małgosi?

Najnowsze