Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3715: Dorota dowie się o zdradzie Artura z Olką! Kulczycki będzie błagał ją o wybaczenie - ZDJĘCIA

2023-12-07 8:51

W 3715 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota (Magdalena Wróbel) odkryje prawdę na temat gorącej nocy Artura (Łukasz Płoszajski) z Olką (Klaudia Sokołowska). Cwana pracownica "Weksler Development" postanowi nie kryć się z obwieszczeniem wszystkim nowiny, iż zaszalała z Kulczyckim. Do Doroty, która w 3715 odcinku "Pierwszej miłości" znajdzie się w towarzystwie Leszka (Bartłomiej Magdziarz), dotrą szokujące wieści. Kobieta zrozumie, że relacja z Arturem nie ma sensu!

"Pierwsza miłość" odcinek 3715 - poniedziałek, 18.12.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3715 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że Artur spędził gorącą noc z Olką. Kobieta pocieszy go po wyjeździe partnerki do Warszawy. Dorota zadecyduje bowiem, że chce odświeżyć mieszkanie odziedziczone po zmarłej Jadwidze (Małgorzata Matuszewska-Knothe), która jeszcze przed śmiercią zadecydowała, że to właśnie jej należy się nieruchomość. Kulczycki wścieknie się, że Dorota jedzie do stolicy i uzna, że mieszkanie to tylko pretekst do spotkań z Leszkiem! Sam wpadnie w objęcia cwanej Olki, która z ukrycia zrobi mu kilka ostrych fotek... Co prawda, do seksu prawdopodobnie nie dojdzie, ale Dorota i tak może mieć duże pretensje o to, co wyprawia Artur! Ich związek od początku kręcił się wokół Tosi, a dziecko sprawiło, że starali się układać wspólne życie. To chyba jednak nie wyjdzie, a kobieta coraz bardziej zda sobie z tego sprawę. 

Artur pojedzie odzyskać Dorotę 3715 odcinku "Pierwszej miłości" 

Początkowo spanikowany Artur rzuci się na ratunek związku z Dorotą i postanowi osobiście jechać do Warszawy. Przełknie jakoś fakt, że kobieta spędza czas z Leszkiem, a od jakiegoś czasu było widać, że ich relacja nie skończyła się na przyjaźni. Za czasów kiedy Dorota była Darią, bo tak jej wmówiła Jadwiga, mocno zbliżyli się z mężczyzną. Nic więc dziwnego, że potem nie mogła odnaleźć się w prawdziwym życiu. 

Wiadomo już, że starania Artura w 3715 odcinku "Pierwszej miłości" na niewiele się zdadzą. Dorota nie będzie chciała się pogodzić, a załamany Kulczycki wróci do Wrocławia sam. Potem odetnie się od świata, mediów społecznościowych i nie ukryje pretensji do Olki za to, że wykorzystała jego słabszy moment i wrzuciła ich zdjęcie do Internetu. Artur zrozumie, że związek z Dorotą to już przeszłość, ale uprze się, że zawalczy o Tosię. To może przynieść kolejne kłopoty. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marta i Arek w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Krystian nie pozbędzie się kłopotów
Listen on Spreaker.
Najnowsze