Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3714: Dorota wróci do Leszka do Warszawy. Artur nie zniesie tej decyzji - ZDJĘCIA

2023-12-02 8:28

Szokujący zwrot akcji w 3714 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Dorota (Magdalena Wróbel) zdecyduje się na powrót do Warszawy, do Leszka (Bartłomiej Magdziarz)! Artur (Łukasz Płoszajski) wścieknie się na wieść, że partnerka rzuca wszystko, wyjeżdża z miasta i znów zaczyna spotykać się z niedoszłym kochankiem! Tego Kulczycki nie przyjmie do wiadomości, a w 3714 odcinku "Pierwszej miłości" nie zostawi tak tej sprawy. Dorota wyjedzie, a on posunie się do czegoś okropnego!

"Pierwsza miłość" odcinek 3714 - piątek, 15.12.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3714 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota podejmie decyzję o wyjeździe z Wrocławia! Wróci do Warszawy nie bez powodu, na co Artur zareaguje wściekłością. Od jakiegoś czasu nietrudno zauważyć, że kobieta przeszła przemianę odkąd odzyskała pamięć po wydarzeniach w stolicy. Uświadomiła sobie, że nie jest Darią, ale historia z Leszkiem nie zniknęła z jej wspomnień...

Kto wie, co by się wydarzyło, gdyby nie zwrot akcji i przypomnienie sobie o dawnym życiu. Kiedy zmarła Jadwiga (Małgorzata Matuszewska-Knothe), niedoszli kochankowie znów się do siebie zbliżyli. Okazało się, że Leszek często bardziej rozumie Dorotę, niż Kulczycki! Mało tego, kobieta odziedziczyła dom po zmarłej, która na koniec życia zrozumiała swoje błędy i chciała zadośćuczynić wyrządzone krzywdy.

Dlatego też, Dorota odziedziczy mieszkanie, a w 3714 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi jechać odświeżyć lokum. To bardzo nie spodoba się Kulczyckiemu, który nie jest głupi i od razu wyczuje w tym spisek! Oskarży partnerkę, że wcale nie wyjeżdża ze względu na mieszkanie, a tak naprawdę znalazła sobie pretekst do schadzek z Leszkiem!

Dorota wyjedzie, a Artur zaszaleje z Olą 

Nic nie powstrzyma Doroty, a Kulczycki będzie wściekły w 3714 odcinku "Pierwszej miłości". Tu do akcji wkroczy Ola (Klaudia Sokołowska), od niedawna pracująca w "Weksler Development". Kobieta niby bezinteresowanie zaproponuje Kulczyckiemu towarzystwo pod nieobecność Doroty. Kiedy do spotkania faktycznie dojdzie, wszystko potoczy się w złym kierunku! Wiele wskazuje na to, że Artur dopuści się zdrady! Ola ułoży sobie cwany plan...

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3714: Artur zdradzi Dorotę z Olą? Zabawią się podczas jej nieobecności - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Oskar załatwi Krystiana! Romans Wenerskiego i Julity nie skończy się tak szybko
Najnowsze