Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3714: Artur zdradzi Dorotę z Olą? Zabawią się podczas jej nieobecności - ZDJĘCIA

2023-11-27 22:27

Artur (Łukasz Płoszajski) zdradzi Dorotę (Magdalena Wróbel) w 3714 odcinku "Pierwszej miłości"? Kulczycki da się namówić na wspólny wieczór z seksowną Olką (Klaudia Sokołowska), która zajmie miejsce jego partnerki w "Weksler Development". Cwana kobieta upatrzy sobie Artura i śmiało wykorzysta fakt, że Dorota wyjedzie z miasta. W 3714 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Ola spędzą namiętne chwile tylko we dwoje! Co w sytuacji, kiedy Dorota zobaczy pikantne zdjęcia, na których ukochany zabawia się z seksowną brunetką.

"Pierwsza miłość" odcinek 3714 - piątek, 15.12.2023, o godz. 18 w Polsacie

Artur i Ola przesadzą w 3714 odcinku "Pierwszej miłości". Wykorzystają fakt, że Dorota wyjedzie z miasta, bo zechce znów odwiedzić Warszawę, gdzie spędziła dużo czasu w stanie amnezji, kiedy uwierzyła, że jest Darią. Po śmierci Jadwigi (Małgorzata Matuszewska-Knothe) partnerka Kulczyckiego zyska mieszkanie po zmarłej seniorce, która pod koniec swojego życia zreflektowała się i chciała naprawić popełnione błędy. Artur wścieknie się w 3714 odcinku "Pierwszej miłości" i zarzuci ukochanej, że wcale nie jedzie do Warszawy odświeżyć mieszkanie po Jadwidze, a tak naprawdę szuka pretekstu do spotkania się z Leszkiem (Bartłomiej Magdziarz). Nie da się ukryć, że tę dwójkę połączyło coś więcej... Artur nie zniesie myśli, że partnerka woli spędzać czas z rywalem i nie oprze się wrażeniu, że o wiele lepiej dogaduje się z Leszkiem niż z nim! 

Olka wykorzysta fakt zniknięcia Doroty. Artur ulegnie pięknej koleżance z pracy 

Ola zajmie miejsce Doroty w "Weksler Development" na dobre, a ostry charakterek kobiety odczują wszyscy. W 3714 odcinku "Pierwszej miłości" Olka postanowi uwieść Artura i wykorzysta fakt nieobecności jego partnerki. Zaproponuje wspólny wieczór, a Kulczycki po kłótni z ukochaną, po prostu ulegnie... Niestety to będzie miało swoje konsekwencje, bo piękna brunetka ma pewien plan...

Na najnowszych zdjęciach z nowych odcinków "Pierwszej miłości", które można zobaczyć poniżej widać, że Kulczycki leży z zamkniętymi oczami, a cwana Ola robi mu zdjęcia. Rozpięta koszula mężczyzny sugeruje, że mogło do czegoś między nimi dojść... Prawdopodobnie Ola obfotografuje Artura, a potem może chcieć przedstawić Dorocie dowody "zdrady". Kulczycki prawdopodobnie pożałuje wspólnego wieczora z Olą. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Oskar załatwi Krystiana! Romans Wenerskiego i Julity nie skończy się tak szybko
Listen on Spreaker.
Najnowsze