Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3499: Marta po traumie stanie się bohaterką! Uratuje życie uczennicom ze szkoły – ZDJĘCIA

2022-10-25 13:42

W 3499 odcinku "Pierwszej miłości" Marta (Honorata Witańska) wreszcie znajdzie cel w życiu i odkryje, że jej traumę można przekształcić w pomoc innym! Psychol Mateusz (Lesław Żurek) wyrządził Marcie taką krzywdę, że jeszcze długo nie da rady się po niej pozbierać, ale w końcu pojawi się nadzieja! W 3499 odcinku "Pierwszej miłości" do nauczycielki przyjdą uczennice, które borykają się ze zbliżonymi problemami co kobieta. Same poproszą o pomoc i radę, a Marta zobaczy, że mogłaby przekuć swoją tragedię w sukces.

"Pierwsza miłość" odcinek 3499 - piątek, 18.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3494 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się szansa na nowe życie dla Marty! O ile Emilka (Anna Ilczuk) radzi sobie po ataku psychola Mateusza, tak sama Marta nie może podnieść się po koszmarze w domku w górach. Nauczycielka była przekonana, że Łukasz (bo właśnie takie imię przybrał psychol Mateusz) naprawdę się nią interesuje i może nawet stworzą szczęśliwy związek. Nic z tego, bo po porwaniu wyszło na jaw, że Mateuszowi chodziło o Emilkę. Znęcał się nad kobietami i dopiero interwencja Marcina (Przemysław Cypryański) uratowała kobiety. Córka Śmiałka (Paweł Okoński) zeszła się ze strażakiem i wzięli ślub! Niebawem w "Pierwszej miłości" Marta poczuje, że jest przytłoczona sytuacją i chce wynieść się z mieszkania. Emilka zauważy jednak, że z koleżanką nadal nie jest dobrze.

Uczennice ze szkoły Marty postawią ją na nogi w 3499 odcinku "Pierwszej miłości"

Życie Marty zacznie się zmieniać, kiedy pewnego dnia pozna jedną z uczennic szkoły. Dziewczynka zwierzy się kobiecie, ze też przeszła przez traumę, nadal ma stany lękowe i nie radzi sobie jak kiedyś. Nauczycielka doskonale ją zrozumie i wykaże się sporą empatią. Dlatego też, w 3499 odcinku "Pierwszej miłości" uczennice szkoły zjawią się u Marty, by prosić ją o zorganizowane kursu samoobrony. Dziewczynki powiedzą szczerze, że nie raz zdarzało się, że chłopcy je zaczepiali i nie czuły się komfortowo. Marta postanowi poruszyć tę kwestię z dyrektorem szkoły. Może właśnie zaangażowanie się w pomoc innym będzie zapalnikiem do zmiany życia Marty?

Pierwsza miłość. ZWIASTUN. Ślub Emilki i Marcina. Sam poderwie Weronikę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze