Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3496: Marta będzie miała córkę?! Tajemnicza dziewczynka uratuje jej życie – ZDJĘCIA

2022-10-24 21:59

W 3496 odcinku "Pierwszej miłości" los zlęknionej Marty (Honorata Witańska) odmieni się raz na zawsze! Wszystko za sprawą tajemniczej dziewczynki, która odnajdzie w Marcie kogoś wyjątkowego, bliskiego i zdolnego do empatii. Horror psychola Mateusza (Lesław Żurek) cały czas pada cieniem na jakości życia kobiety, a dziwne sytuacje dadzą dowód, że Marta wcale sobie dobrze nie radzi z traumą i koszmarem, który przeszła. W 3496 odcinku "Pierwszej miłości" jedna z uczennic zrobi na niej ogromne wrażenie i szybko okaże się, że dziewczynka zagości w jej życiu na dłużej!

"Pierwsza miłość" odcinek 3494 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3494 odcinku "Pierwszej miłości" z Martą będzie coraz gorzej. Kobieta nigdy nie pozbierała się po traumie, którą zafundował jej psychol Mateusz, porywając do domku w górach, gdzie katował i przetrzymywał ją i Emilkę (Anna Ilczuk). Córka Śmiałka (Paweł Okoński) o wiele lepiej zniosła tę sytuację, bo wrócił do niej Marcin (Przemysław Cypryański) i ich miłość odżyła na nowo. Emilka i strażak przerażą się nie na żarty, kiedy w 3494 odcinku "Pierwszej miłości" spróbują dostać się do mieszkania, ale domyślą się, że drzwi są zabarykadowane od wewnątrz! Od razu pomyślą, że Marcie dzieje się krzywda, a potem kobieta zwierzy się przyjaciółce, że nie chce dłużej mieszkać z nią i Marcinem, patrząc na ich kwitnący związek. Córka Śmiałka zaprotestuje, nie pozwoli, by Marta w takim stanie zostawała sama, bez opieki i wsparcia. Wszyscy przyjaciele zauważą, że sytuacja z psycholem Mateuszem odbiła się na jej psychice.

Marta zyska córkę?! Jedna z uczennic stanie się dla niej bliska w 3494 odcinku "Pierwszej miłości"

Los Marty odmieni się, kiedy w 3494 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że nie jest z problemami sama. Pozna pewną uczennicę, która zwierzy się ze swoich traumatycznych przeżyć, kiedy to została napadnięta i od tej pory nie może sobie poradzić. Nie śpi po nocach, boi się i myśli o najgorszych rzeczach. Marta doskonale zrozumie dziewczynkę, poczuje z nią silną więź i zacznie traktować niemal jak własne dziecko! Uczennica opowie koleżankom ze szkoły jak dobra i empatyczna jest Marta, dlatego niebawem w "Pierwszej miłości" garstka dziewcząt zgłosi się o pomoc i zorganizowanie kursu samoobrony, by ewentualne przypadki w przyszłości, nie mogły je zaszkodzić i by wiedzieć, jak się bronić. Marta dzięki podobnym przeżyciom co nastolatka, nabierze odwagi i chęci do działania. Wreszcie stanie na nogi i poukłada swoje życie na nowo? Na to liczą jej bliscy i nie tylko. Uczennica odmieni życie Marty i uczyni je lepszym.

Pierwsza miłość. ZWIASTUN. Ślub Emilki i Marcina. Sam poderwie Weronikę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze