Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3486: Marta po ślubie Emilki i Marcina wyniesie się z mieszkania! Skłóci się z przyjaciółką o nowego męża?! - ZDJĘCIA

2022-10-11 8:56

W 3486 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) i Marcin (Przemysław Cypryański) będą już po nagłym i nie bardzo planowanym ślubie. Okaże się, że małżeństwo zmieni nie tylko ich wspólne życie po pogodzeniu się i wybaczeniu sobie błędów z przeszłości, ale też wpłynie na losy Marty (Honorata Witańska). Nie da się ukryć, że nauczycielka zacznie się borykać z problemami psychicznymi, które wywołało porwanie i atak psychola Mateusza (Lesław Żurek). W 3486 odcinku "Pierwsza miłość" Marta postanowi wynieść się z mieszkania i odsunąć od Emilki!

"Pierwsza miłość" odcinek 3486 - piątek, 28.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3486 odcinku "Pierwsza miłość" przyjaźń Emilki i Marty zawiśnie na włosku? Niebawem widzowie będą świadkami nieoczekiwanego zwrotu akcji w życiu córki Śmiałka (Paweł Okoński) i strażaka. Para zdecyduje się pobrać! Tego nikt się nie spodziewa, bo przecież zeszli się po dość długiej rozłące, a przed rozstaniem też planowali ślub, do którego ostatecznie jednak nie doszło. Po pogodzeniu się Emilki i Marcina sprawy nabiorą tempa, a oni urządzą skromną ceremonię. Nie każdy zachwyci się tym faktem, a już na pewno nie Śmiałek, który chciał, by córka wyszła za mąż w innych okolicznościach. Nie będzie miał wiele do powiedzenia, bo "klamka zapadnie", a Emilka i Marcin zaczną nowe życie. 

Marta odejdzie od Emilki w 3468 odcinku "Pierwszej miłości". To koniec przyjaźni?

Wiadomo już, że nadchodzące odcinki będą bardzo trudne dla Marty. Myślała, że Mateusz to Łukasz, dobry i kochający mężczyzna, z którym ułoży sobie życie. Potem wszystko się posypało, psychol porwał nauczycielkę, ściągnął podstępem Emilkę do domku w górach, gdzie potem przetrzymywał obie kobiety i się nad nimi znęcał. O ile Emilka wyszła z tej sytuacji bez większych problemów z psychiką, tak Marta zacznie miewać stany lękowe, a ślub przyjaciółki w niczym nie pomoże. Kobieta postanowi dać przyjaciółce wolną rękę i usunąć się z jej życia. Poczuje się niekomfortowo w sytuacji, kiedy miałaby mieszkać z młodym małżeństwem pod jednym dachem. Niestety rozłąka może oznaczać, że przyjaźń Emilki i Marty nie będzie już taka jak wcześniej. Marcin stanie na drodze do dalszej znajomości obu kobiet? Strażak raczej nie wykaże się złymi intencjami, ale nadejdą spore zmiany, niekoniecznie na lepsze.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur ucieknie od Sandry po zdradzie! Michał obudzi się ze śpiączki i wróci do Marysi?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze