Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3483: Weronika zabawi się kochankiem Samem w szpitalnej windzie, bo Kacper ją zaniedba- ZDJĘCIA

2022-10-07 13:38

W 3483 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Weronika (Dominika Kryszczyńska) ulegnie pokusie i zbliży się do byłego kochanka, z którym zdradzała Kacpra (Damian Kulec) już podczas pobytu w USA. Sam (Gamou Fall) wykorzysta okazję, która nadarzy się kiedy w 3483 odcinku "Pierwszej miłości" znajdą się sami w szpitalnej windzie, a atmosfera zrobi się coraz bardziej namiętna. Odtrącona przez męża Weronika przypomni sobie jak kiedyś dobrze jej było z Samuelem. Chwila zapomnienia z kochankiem doprowadzi do tego, że Weronika w 3483 odcinku "Pierwszej miłości" będzie musiała ukrywać przed Kacprem jeszcze więcej tajemnic. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"Pierwsza miłość" odcinek 3483 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Romans Weroniki i Sama w 3483 odcinku "Pierwszej miłości" wybuchnie na nowo? Od dnia przyjazdu Samuela do Wrocławia było jasne, że czarnoskóry lekarz przybył do Polski ze Stanów tylko w jednym celu, żeby znów zdobyć Weronikę. Na razie pozostaje tajemnicą do dokładnie łączyło tę dwójkę bohaterów, ale sposób w jaki Sam patrzy na Weronikę to wystarczający dowód na to, że byli kochankami. Jednocześnie nie wiadomo czy to z Samuelem Weronika była w ciąży, którą straciła. Kacprowi wmówiła, że to jego dziecko, ale kobieta ma sporo na sumieniu, więc można się po niej spodziewać wszystkiego.

Kochanek Weroniki w "Pierwszej miłości" znów zapragnie ją zdobyć!

Zwłaszcza, że wkrótce w "Pierwszej miłości" Weronika będzie musiała nieźle kombinować, żeby Kacper nie dowiedział się co było między nią i Samem.  Tyle tylko, że kochanek Weroniki postanowi bliżej poznać jej męża.

Sam w 3483 odcinku "Pierwsza miłość" wykorzysta małżeński kryzys Weroniki i Kacpra

Coraz niebezpieczniej zrobi się w 3483 odcinku "Pierwszej miłości", kiedy Sam zorientuje się, że Kacper tak naprawdę szuka byle okazji, żeby odsunąć się od Weroniki. I tak chłodne relacje małżonków pogorszy jeszcze proces matki Kacpra, Izabeli Nowaczyk (Olga Bończyk), oskarżonej o próbę zabójstwa Michała Domańskiego (Wojciech Błach). Przed rozprawą Kacper zacznie się coraz bardziej stresować, przez co zaniedba żonę. Sytuację wykorzysta Sam, który w 3483 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi przypomnieć Weronice jak kiedyś się przy nim czuła.

Idealny moment w 3483 odcinku "Pierwszej miłości" nadejdzie gdy Weronika i Sam znajdą się sami w szpitalnej windzie. Nie zdołają już zapanować nad namiętnością, pożądaniem, które połączyło ich już wiele miesięcy temu w Stanach. Niewierna Weronika będzie miała coraz więcej tajemnic do ukrycia przed Kacprem.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Michał umrze? Marysia i Ewa poznaja treść testamentu Domańskiego!
Najnowsze