Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3477: Kacper odkryje, co łączy Weronikę i Samuela?! Propozycja amerykańskiego lekarza zwali ją z nóg – ZDJĘCIA

2022-10-03 15:23

W 3477 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper (Damian Kulec) pozna bliżej Samuela (Gamou Fall), z którym Weronika (Dominika Kryszczyńska) miała romans w USA. Amerykański lekarz osobiście pozna męża kochanki i złoży jej propozycję, która zwali ją z nóg! Kacper nie będzie miał pojęcia, z kim właściwie ma do czynienia, a Weronika zrobi wszystko, by ukochany nie dowiedział się o jej przeszłości i o tym, co naprawdę zrobiła. W 3477 odcinku "Pierwsza miłość" Weronika zacznie mieć wielkie pretensje do Sama, że ten próbuje stanąć między nią a mężem.

"Pierwsza miłość" odcinek 3477 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3477 odcinku "Pierwszej miłości" Samuel będzie coraz śmielej zachowywał się w stosunku do Weroniki. Kacper nie podejrzewa, że żona miała romans w USA, a dziecko, które straciła, niekoniecznie musiało być jego... Lekarz sam długo wzdychał do Marysi (Aneta Zając), ale ostatecznie poślubił Weronikę, która dopięła swego i oddzieliła mężczyznę od byłej żony Michała (Wojciech Błach). Pojawienie się w We-Med Samuela może mieć spory wpływa na dalsze losy pary, bo tylko on jeden wie przecież, co zaszło w Stanach Zjednoczonych, gdzie razem z kobietą pracowali, ale nie tylko... Nawet Grażyna (Grażyna Wolszczak) nie domyśli się, że tę dwójkę połączyło kiedyś coś więcej.

Samuel rzuci dziwną propozycję w 3477 odcinku "Pierwszej miłości", a Weronika nie będzie wiedziała, jak z tego wybrnąć

Kacper, Samuel i Weronika spotkają się w klinice We-Med, gdzie amerykański lekarz zobaczy, że Kacper na pewno nie ma pojęcia o ich romansie. Sam zamiast przemilczeć temat, trzymać się z daleka, specjalnie zaproponuje parze wspólne spotkanie! Dokładnie tak, jakby tylko czekał na moment konfrontacji i zdobycia sposobności, do nakierowania Kacpra na odkrycie romansu. Weronika w 3477 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie zachwycona tym, co wyprawia były kochanek. Sam nie wie o utracie ciąży i tragedii, a przecież może się okazać, że nienarodzone dziecko było jego, a nie Nowaczyka! Weronika będzie miała niezłą zagwozdkę, co zrobić w tej sytuacji... Szczególnie, że wie, że Kacper nigdy nie patrzył się na nią tak, jak na Marysię. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Michał umrze? Marysia i Ewa poznaja treść testamentu Domańskiego!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze