Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3464: Kochanek Weroniki przyjedzie ze Stanów bez zapowiedzi! To Samuel był ojcem jej dziecka? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-28 13:17

W 3464 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Weronika (Dominika Kryszczyńska) stanie oko w oko z kochankiem, z którym zdradziła Kacpra (Damian Kulec) w Stanach Zjednoczonych i który najpewniej był ojcem jej dziecka. Niespodziewanie Samuel (Gamou Fall) przyjedzie do Wrocławia i zacznie pracę w klinice Grażyny (Grażyna Wolszczak). Na widok Sama w 3464 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika aż zblednie. Żona Kacpra będzie musiała sporo kombinować, żeby nie wydało się co ją łączyło z Samuelem w Ameryce. Ale nie uniknie spotkania kochanka z mężem. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i przekonaj się co jeszcze ukrywa Weronika.

"Pierwsza miłość" odcinek 3464 - środa, 28.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

Weronika w 3464 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miała sporo do ukrycia! Nie dość, że podstępem zmusiła Kacpra do ślubu, to jeszcze wyjedzie na jaw, że ma na sumieniu zdradę, romans w USA z czarnoskórym lekarzem Samuelem. To dlatego tak nerwowo zareaguje na przyjazd Samuela do Wrocławia, fakt, że od teraz będą razem pracować w klinice Grażyny Weksler. Szefowa osobiście przedstawi Weronice nowego lekarza w zespole.  - Proszę poznać naszego nowego kolegę. Właśnie przyleciał ze Stanów, więc będziecie mieli dużo wspólnych tematów.

Kim jest Sam z "Pierwszej miłości"? Co go łączyło z Weroniką?

Po oficjalnej prezentacji Weronika w 3464 odcinku "Pierwszej miłości" przyzna, że dobrze się znają. - Sam, a co ty tu robisz? Wspomni Grażynie, że pracowali razem podczas jej pobytu w Ameryce. Wekslerowa nie wyczuje nic podejrzanego w ich relacji mimo, że Weronika zacznie się coraz dziwniej zachowywać. Zwłaszcza, że Sam ujawni kulisy ich współpracy. - I chyba całkiem nieźle nam szło... Oczywiście kochanek Weroniki w 3464 odcinku "Pierwszej miłości" słowem nie wspomni o ich romansie. Nie będzie chciał jej pogrążać w oczach szefowej. Bez spotkania z Kacprem się jednak nie obędzie!

Weronika powie Samowi, że Kacper jest jej mężem

Nie od razu w 3464 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika powie Samowi, że wzięła ślub i ma męża. Dopiero kiedy Kacper pozna Samuela, ten zapyta wprost byłą kochankę, czy się z kimś obecnie spotyka. - To jest twój nowy facet? W tej sytuacji Weronika nie będzie mogła ukryć prawdy. Potwierdzi, że wyszła za mąż. Dla siebie zachowa jednak bolesne przeżycia z utratą ciąży. Zupełnie jakby chciała zataić przed Samem, że straciła dziecko, które było jego, a nie Kacpra.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marcin uratuje Martę i Emilkę przed Mateuszem! Stasia porwie córkę Artura i Doroty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze