Pierwsza miłość, odcinek 3460: Marta i Emilka uciekną przed Mateuszem, ale psychol dopadnie je w lesie - ZWIASTUN

i

Autor: Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3460: Marta i Emilka uciekną przed Mateuszem, ale psychol dopadnie je w lesie - ZWIASTUN

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3460: Marta i Emilka uciekną przed Mateuszem, ale psychol dopadnie je w lesie - ZWIASTUN

2022-09-19 7:58

W 3460 odcinku serialu "Pierwsza miłość" rozegrają się makabryczne sceny, które zdecydują o życie Marty (Honorata Witańska) i Emilki (Anna Ilczuk)! Uwięzione przez psychola Mateusza (Lesław Żurek) przyjaciółki jakimś cudem uciekną z jego pułapki, ale sadysta ruszy za swoimi ofiarami w pościg. Masakra rozegra się w lesie gdzie w 3460 odcinku "Pierwszej miłości" Mateusz najpierw dopadnie Martę, którą wcześniej kolejny raz bestialsko pobije. Emilka będzie miała więcej szczęścia. Na nią potwór nie podniesie ręki. Zdoła uciec, lecz krzyki Marty w lesie sprawią, że wróci po przyjaciółkę. I wtedy zacznie się dalszy ciąg horroru. Zobacz to już w ZWIASTUNIE "Pierwszej miłości" na nadchodzący tydzień.

"Pierwsza miłość" odcinek 3460 - czwartek, 22.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

Zwiastun "Pierwszej miłości" z mrożącymi krew w żyłach scenami z 3460 odcinka, a także innych z nadchodzącego tygodnia to dowód na to, że bestialstwo Mateusza wobec Marty i Emilki nie będzie miało żadnych granic. Niestety Emilka dołączy do uwięzionej przyjaciółki już w 3468 odcinku "Pierwszej miłości". Gdy dotrze do domku "Łukasza" w górach jej oczom ukaże się makabryczny widok. Brutalnie pobita Marta będzie przywiązana do krzesła, a Mateusz z szyderczym uśmiechem psychopaty na ustach powita kolejnego gościa. Skutecznie obezwładni Emilkę, która nie będzie miała żadnej możliwości ucieczki. Podzieli los Marty, którą Mateusz zamknie w piwnicy, ale nad nią sadysta nie będzie się tak okrutnie znęcał.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3463: Tak skończy psychopata Mateusz. Zginie na oczach Marty i Emilki? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marta i Emilka nie uciekną przed Mateuszem! Psychopata dopadnie je w lesie

W 3460 odcinku "Pierwszej miłości" Marta i Emilka zdołają uciec z pułapki Mateusza, ale próba wydostania się z beznadziejnej sytuacji, w której znalazły się przez psychola nie powiedzie się. Bo ucieczka przyjaciółek do lasu w nieznanym kierunku, gdzie oprócz nich nie będzie żywej duszy, będzie z góry skazana na porażkę.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3466: Trauma Marty po uwolnieniu od Mateusza! Chwyci za broń ze strachu, że zginie

Zwłaszcza, że bezwzględny Mateusz w 3460 odcinku "Pierwszej miłości" szybko ruszy ich śladem. Najpierw dopadnie Martę, którą złapie za włosy i będzie ciągnął po ziemi, nie zważając na jej krzyki i błagania o litość. Emilka ucieknie, ale strach, że Mateusz zabije jej przyjaciółkę sprawi, że postanowi wrócić i ratować ją przed potworem.

Zaraz potem w 3460 odcinku "Pierwszej miłości" psychopata złapie także Emilkę. - Po co wróciłaś? - zapyta ze łzami w oczach Marta, świadoma tego, że teraz zwyrodnialec je zabije. Zanim Mateusz znów zaciągnie swoje ofiary do domku, Emilka rzuci na trawę swój telefon, żeby ktoś mógł go zlokalizować w lesie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze