Pierwsza miłość, odcinek 3463: Tak skończy psychopata Mateusz. Zginie na oczach Marty i Emilki? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość, odcinek 3463: Tak skończy psychopata Mateusz. Zginie na oczach Marty i Emilki? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3463: Tak skończy psychopata Mateusz. Zginie na oczach Marty i Emilki? - ZDJĘCIA

2022-09-17 20:01

W 3463 odcinku serialu "Pierwsza miłość" bezwzględny Mateusz (Lesław Żurek) dostanie to, na co zasłużył! Koniec psychopaty, który porwał i uwięził Martę (Honorata Witańska), żeby ta zwabiła do jego pułapki także Emilkę (Anna Ilczuk) nastąpi w momencie gdy przyjaciółki zostaną wreszcie uwolnione! Po wielu dniach z rąk potwora Mateusza w 3463 odcinku "Pierwszej miłości" odbiją Martę i Emilkę policjanci, ale uratuje ich także Marcin (Przemysław Cypryański). A co się stanie z Mateuszem? Zdjęcie z planu serialu, które Lesław Żurek niedawno wstawił na Instagrama świadczy o tym, że psychopata zginie. Sprawdź jak się zakończy ten makabryczny wątek w "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3463 - środa, 27.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3463 odcinku "Pierwszej miłości" Marta i Emilka wreszcie uwolnią się od Mateusza, po wielu dniach koszmaru w pułapce psychopaty, który zgotuje im prawdziwe piekło, będzie się nad nimi znęcał psychicznie, brutalnie bił, żeby ostatecznie zabić! Plan Mateusza zawiedzie jednak w momencie, gdy Emilka spróbuje przechytrzyć dawnego narzeczonego. Doskonale wiedząc o tym do czego jest zdolny sadysta, który już dwa lata temu pokazał swoją okrutną twarz, będzie obawiała się, że Mateusz tak łatwo nie da za wygraną. Żeby wyciągnąć siebie i Martę z pułapki potwora wpadnie na dość ryzykowny pomysł, który niestety nie wypali.

Ostatnią nadzieją dla uwięzionych przyjaciółek już w 3461 odcinku "Pierwszej miłości" będą Marcin, Marysia (Aneta Zając) i Anka (Anna Pentz). Siostrzenica Marty przecież jako jedyna widziała Mateusza przed ich mieszkaniem zanim porwał jej ciotkę. Niedługo potem do akcji wkroczy także policja i oczywiście niezawodny stróż prawa Piotrek (Michał Mikołajczak), przyjaciel i sąsiad uwięzionych kobiet.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3464: Marcin uratuje Emilkę z rąk psychola Mateusza i będą szczęśliwi jak nigdy! – ZDJĘCIA

Brawurowa akcja odbicia Marty i Emilki z rąk Mateusza w 3463 odcinku "Pierwszej miłości"

Akcja namierzania domku Mateusza i odbicia Emilki i Marty ruszy w 3463 odcinku "Pierwszej miłości". Wezmą w niej udział nie tylko Piotrek z miejscową policją, ale także Marcin. Rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny, gdy funkcjonariusze wkroczą do kryjówki psychopaty i zastaną tam uwięzione przyjaciółki. W 3463 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek przekaże wszystkim czego dowiedział się od policjantów tropiących Mateusza, a Marysia uprzedzi Mariana Śmiałka (Paweł Okoński), że jego córka jest cała i zdrowa, że psychopata nie zdołał jej skrzywdzić.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3466: Trauma Marty po uwolnieniu od Mateusza! Chwyci za broń ze strachu, że zginie

Koniec koszmaru Marty i Emilki w 3463 odcinku "Pierwszej miłości"

Marta i Emilka w 3463 odcinku "Pierwszej miłości" będą wolne. A co się stanie z Mateuszem po tym jak policja wkroczy do domku w górach? Zginie z rąk funkcjonariuszy, a może popełni samobójstwo? To na razie tajemnice, ale jedno jest pewne - to będzie ostateczny koniec Mateusza, psychopata nawet jeśli cudem przeżyje, to nie wyjdzie z więzienia do końca życia.

Lesław Żurek ostatni raz jako Mateusz w "Pierwszej miłości"

Lesław Żurek umieścił na Instagramie wstrząsające zdjęcie, na którym widać, że Mateusz w ostatnich scenach 3463 odcinka "Pierwszej miłości" będzie wyglądał jak prawdziwe monstrum. "Zasłużony odpoczynek po udanych łowach. :)" - napisał Żurek po tym czego dopuścił się grany przez niego bohater.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Mateusz skatuje Martę i uwięzi w domku w górach! Ściągnie tam też Emilkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze