Pierwsza miłość, odcinek 3458: Emilka dostanie od Mateusza potężny cios w głowę! Potwór zrobi z nią to samo, co z Martą - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa/ Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3458: Emilka dostanie od Mateusza potężny cios w głowę! Potwór zrobi z nią to samo, co z Martą - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3458: Emilka dostanie od Mateusza potężny cios w głowę! Potwór zrobi z nią to samo, co z Martą - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-19 11:47

W 3458 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) dotrze do domku w górach, gdzie będzie już czekał na nią Mateusz (Lesław Żurek) z brutalnie skatowaną, przywiązaną do krzesła Martą (Honorata Witańska). Oczom Emilki ukaże się makabryczny widok, ale nie zdąży uratować przyjaciółki. Psychopata w 3458 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się szybszy. Jednym ciosem w głowę obezwładni Emilkę, a potem zrobi z nią to, co z Martą. Zamknie w piwnicy, obiecując byłej narzeczonej, że będzie się czuła u niego jak u siebie w domu. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i sprawdź co czeka Emilkę w pułapce Mateusza.

"Pierwsza miłość" odcinek 3458 - wtorek, 20.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

Przyjazd Emilki w 3458 odcinku "Pierwszej miłości" do górskiego domu, gdzie Marta niby spędza świetnie czas z nowym chłopakiem "Łukaszem" będzie dla Mateusza spełnieniem chorych marzeń o dorwaniu "ukochanej"! Co prawda Emilkę zaniepokoi fakt, że przyjaciółka nie wyszła po nią na przystanek PKS, ale sama dotrze do domku "Łukasza". Gospodarz będzie już na nią czekał z Martą, ale będzie to wstrząsające powitanie.

Na własne oczy Emilka w 3458 odcinku "Pierwszej miłości" zobaczy co Mateusz zrobił jej przyjaciółce. Bestialsko pobita Marta, przywiązana do krzesła, będzie nieprzytomna, więc Emilka przez chwilę pomyśli, że psychopata ją zabił. Z narażeniem własnego życia postanowi pomóc Marcie się uwolnić, ale Mateusz jej na to nie pozwoli. Jednym ciosem unieruchomi Emilkę, a potem odurzy ją środkiem nasennym. Sytuacja obu ofiar potwora będzie beznadziejna.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3460: Marta i Emilka uciekną przed Mateuszem, ale psychol dopadnie je w lesie - ZWIASTUN

Przerażona Emilka w 3458 odcinku "Pierwszej miłości" będzie doskonale widziała po co Mateusz ściągnął ją i Martę do domku. Psychopata ma przecież tylko jeden cel - zabić kobietę, którą kochał chorą, toksyczną miłością, na którą miesiącami się znęcał i to samo zrobić z jej przyjaciółką. Bezwzględny zwyrodnialec w 3458 odcinku "Pierwszej miłości" zaciągnie Emilkę do piwnicy, a tam będzie już czekała na nią niespodzianka - specjalnie przygotowane łóżku i czerwona sukienka w kwiaty. Co ciekawe Mateusz ani razu nie uderzy Emilki. Cały czas będzie odgrywał przed nią rolę opiekuńczego, troskliwego narzeczonego.

- O to chodziło, żebyś się czuła jak u siebie w domku. Jak kiedyś... - zapewni Emilkę w 3458 odcinku "Pierwszej miłości", ale ona nie uwierzy w ani jedno słowo sadysty. Uwięziona w piwnicy razem z Martą wpadnie na pewien pomysł, żeby wydostać się ze śmiertelnej pułapki. Jednak plan Emilki się nie powiedzie. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3463: Tak skończy psychopata Mateusz. Zginie na oczach Marty i Emilki? - ZDJĘCIA

Niespodziewanie w 3458 odcinku "Pierwszej miłości" kryjówkę Mateusza z górach odwiedzi ktoś z zewnątrz. W uwięzione przez psychola przyjaciółki wstąpi nowa nadzieja, że uwolnią się zanim Mateusz je zabije. Nie na długo.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marta i Emilka nie uciekną przed Mateuszem! Psychopata dopadnie je w lesie
Najnowsze