Pierwsza miłość, odcinek 3424: Kacper odkryje, że Weronika nie jest w ciąży! Zostawi oszustkę i poleci do Marysi - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3424: Kacper odkryje, że Weronika nie jest w ciąży! Zostawi oszustkę i poleci do Marysi - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3424: Kacper odkryje, że Weronika nie jest w ciąży! Zostawi oszustkę i poleci do Marysi - ZWIASTUN

2022-05-11 11:58

Kacper (Damian Kulec) z "Pierwsza miłość" wreszcie dowie się, że Weronika (Dominika Kryszczyńska) nie jest w ciąży! Lekarz wyczekuje momentu, kiedy urodzi się jego pierwsze dziecko, a okazuje się, że taka chwila w ogóle nie nadejdzie! Kacper w 3424 odcinku "Pierwsza miłość" usłyszy z ust ginekologa, który czuwa nad zdrowiem Weroniki, że kobieta zaciekle walczy o ponowne zajście w ciążę! Kacper oniemieje na rewelacje z życia ukochanej i zostawi oszustkę! Mało tego, od razu będzie chciał polecieć do Marysi (Aneta Zając), która nie jest jego siostrą!

"Pierwsza miłość" odcinek 3424 - środa, 11.05.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3424 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper odkryje przerażającą prawdę o Weronice, która cały czas go oszukuje i udaje, że urodzi pierwszego synka lub pierwszą córeczkę młodego lekarza. Nic bardziej mylnego, bo do porodu w ogóle nie dojdzie! Kobieta straciła dziecko, ale za namową Izabeli (Olga Bończyk) nie powiedziała ukochanemu prawdy i nadal udaje ciężarną. W 3424 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper osobiście spotka się z ginekologiem, który prowadził ciążę partnerki i to właśnie od niego dowie się, że ukochana straciła dziecko, ale usilnie stara się zajść w drugą ciążę. 

- Ostatnio była bardzo zdeterminowana, ostrzegałem jakie mogą być konsekwencje - wyjawi ginekolog, który nie domyśli się, że Kacper nie ma pojęcia o tym, że Weronika bardzo stara się ponownie zajść w ciążę, żeby ukryć fakt straty dziecka. - Konsekwencje czego? - zapyta skołowany Kacper, a ginekolog wyjawi mu, że Weronika stara się o dziecko. Kacper dostanie najważniejszą informację i oniemieje.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

W 3424 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie już żadnych wątpliwości. Kacper dowie się, że Weronika to kłamczucha i oszustka. Zwodziła go, by nie odszedł i nie opuścił jej przez to, że nie jest już w ciąży. Weronika cały czas boi się, że Kacper nie zapomniał o Marysi, mimo że Edward (Marek Siudym) obwieścił, że jest biologicznym ojcem Kacpra, bo przed laty miał romans z Izabelą. Z tego też powodu Marysia i młody lekarz mieliby być przyrodnim rodzeństwem i tak otrzymuje Izabela, która za wszelką cenę chce odsunąć syna od Marysi i przymusić go do związku z Weroniką. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2630: Małgorzata przeżyje operację, ale dojdzie do komplikacji! Nie będzie już taka sama po usunięciu guza - ZDJĘCIA

Wkrótce w "Pierwsza miłość" Kacper postanowi zostawić Weronikę, która nie będzie wiedział, jak ratować sytuację. Domyśli się, że Kacper chce uciec do Marysi. - Kacper, jeśli ty teraz wyjdziesz, to znaczy, że ty ją nadal kochasz - oznajmi Weronika, widząc, że ukochany chce opuścić mieszkanie. Kacper przestał interesować się Domańską m.in. dlatego, że kobieta jest rzekomo jego przyrodnią siostrą. To nie jest prawda, a podły Michał (Wojciech Błach) zapłacił, by wyniki badań zostały sfałszowane! Weronika zadrży o swój związek, a Kacper będzie myślał tylko o tym, żeby pobiec do Marysi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze