Pierwsza miłość, odcinek 3418: Weronika zajdzie w ciążę podstępem?! Tak skusi Kacpra na seks - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3418: Weronika zajdzie w ciążę podstępem?! Tak skusi Kacpra na seks - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3418: Weronika zajdzie w ciążę podstępem?! Tak skusi Kacpra na seks - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-04-25 13:39

W 3418 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Weronika (Dominika Kryszczyńska) nadal będzie udawała przez Kacprem (Damian Kulec), że jest z nim w ciąży. Ani przez chwilę nie opuści ją strach, że Kacper zauważy, że jej brzuch się nie zmienia i domyśli się, że straciła ich dziecko. A przecież gdyby poznał prawdę, to byłby koniec. Dlatego w 3418 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika zaciągnie Kacpra do łóżka. Skusi narzeczonego na seks, wbrew ostrzeżeniom ginekologa, że po poronieniu musi odczekać z zajściem w kolejną ciążę. Desperacja Weroniki będzie tak wielka, że posunie się jeszcze dalej. Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3418 - piątek, 29.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3418 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika opracuje podstęp, żeby szybko zajść w kolejną ciążę w nadziei, że Kacper nie dowie się o poronieniu, o tym, że straciła ich dziecko. Od tej tragedii minęło już kilka tygodni, więc narzeczona Kacpra będzie miała coraz mniej czasu na udawanie, że ciąża rozwija się prawidłowo, że ich dziecko rośnie zdrowo, chociaż wcale nie widać powiększającego się brzuszka. Do tego Nowaczyk nie zobaczy żadnych badań USG przyszłej żony. Blisko miesiąc temu w "Pierwszej miłości" dziecko Weroniki i Kacpra zmarło, ale Izabela (Olga Bończyk) namówiła synową, żeby nic nie mówiła jej synowi, bo wtedy on odwoła ślub! Od tego czasu obie są w zmowie, a Kacper niczego się nie domyśla.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1659: Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża na zawsze

Naiwny ukochany Weroniki w 3418 odcinku "Pierwszej miłości" nie zauważy też nic niepokojącego, kiedy "ciężarna" narzeczona nagle nabierze ochotę na seks. Postara się o romantyczny nastrój, zapali świecie, wystroi się w uwodzicielską koszulkę nocną, żeby łatwiej zaciągnąć Kacpra do łóżka. Plan Weroniki zadziała. Po trudnych przejściach z matką, odkryciu, że jest synem Edwarda Stryjeńskiego (Marek Siudym) i przyrodnim bratem Marysi (Aneta Zając) w 3418 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper skusi się na gorącą noc z Weroniką, szukając odrobiny zapomnienia od problemów. - Czekaj... Jesteś pewna? - zapyta tylko ze względu na dziecko.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3418: Marysia znów zdradzona?! Tym razem to Wenerski ją oszuka

A kiedy Kacper w 3418 odcinku "Pierwszej miłości" zaśnie Weronika będzie myślała tylko o jednym - czy tym razem doszło do zapłodnienia i czy uda jej się zajść w ciążę zanim narzeczony domyśli się, że go oszukuje. - To się musi udać... - powie do siebie pełna determinacji, żeby złapać Kacpra na dziecko jeszcze przed ślubem. Oczywiście zignoruje przestrogi lekarza ginekologa, który uprzedzał ją, że po poronieniu musi odczekać dłuższy czas z kolejną ciążą, bo może się to dla niej źle skończyć.

Pierwsza miłość. Weronika zajdzie w ciążę z Kacprem podstępem?! Marysia zdradzona przez Wenerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze