Pierwsza miłość, odcinek 3418: Marysia znów zdradzona?! Tym razem to Wenerski ją oszuka

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3418: Marysia znów zdradzona?! Tym razem to Wenerski ją oszuka

Pierwsza miłość, odcinek 3418: Marysia znów zdradzona?! Tym razem to Wenerski ją oszuka

2022-04-14 21:42

W 3418 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) poczuje, że znów jest oszukiwana i zdradzana. Jej przeszłość z mężczyznami jest dość bujna, a życie z Jakubem Wenerskim (Przemysław Sadowski) do łatwych nie należy. Szczególnie, że nic konkretnego sobie nie obiecali i trudno nazwać ich parą. W 3418 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia będzie miała dość bawienia się w podchody i sama pójdzie do lekarza, by szczerze z nim porozmawiać. Nie pozwoli sobie, żeby kolejny mężczyzna ją oszukał. Wenerski przekaże jej coś bardzo ważnego.

"Pierwsza miłość" odcinek 3418 - piątek, 29.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3418 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia przeanalizuje swoje dotychczasowe relacje i stwierdzi, że nie może dać się oszukać kolejny raz. Z Wenerskim łączy ją długa i zawiła więź, ale parą oficjalnie nie są. Domańska rozwiodła się z Michałem (Wojciech Błach), ale on wciąż jest w jakimś stopniu obecny w jej życiu. Właśnie po małżeństwie z Michałem, kobieta obawia się oszustwa i zdrady. Przypomnijmy, że Domański regularnie zdradzał żonę z kochanką Grażyną (Grażyna Wolszczak), a potem oszukiwał je obie. W końcu znalazł sobie nową "ofiarę" w postaci Izabeli (Olga Bończyk).

W poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" Marysia myślała, że może zakochać się w Kacprze (Damian Kulec), który długo starał się o jej względy. Razem nawet prześwietlali tajemnicze i podejrzane działania Wenerskiego, a z miłości Marysi i młodego lekarza nic nie wyszło. Kacper zajął się Weroniką (Dominika Kryszczyńska), której się oświadczył, ona zaszła w ciąże, a teraz ją straciła, chociaż podła Izabela namawia dziewczynę, by ta udawała, że nadal nosi pod sercem dziecko mężczyzny. 

Przeczytaj: M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Tylko Zduńska może je uratować, ale nie przyzna się do jego istnienia – ZDJĘCIA

W 3418 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia osobiście uda się do Wenerskiego, by szczerze z nim porozmawiać. Zacznie mieć poważne wątpliwości co do jego zamiarów. Mężczyzna w żaden sposób się nie zadeklarował i nie obiecywał niczego Domańskiej, więc kobieta nie wie, na czym konkretnie stoi. Postanowi wyjaśnić tę sprawę i zapyta się wprost, czy Wenerski spotyka się z kimś za jej plecami. W 3418 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia wyzna, że bardzo zawiodła się na facetach i nie chce być kolejny raz zraniona. Jakub będzie miał dla niej dobre wieści, bo zaprzeczy, że się z kimś jeszcze umawia i obieca, że nie skrzywdzi Marysi.

Także Emilka (Anna Ilczuk) pójdzie w ślady przyjaciółki i też postanowi wyjaśnić pewne sprawy z Marcinem (Przemysław Cypryański). Uzna, że skoro Bartek (Rafał Kwietniewski) oświadczył się i jest szczęśliwy z Eweliną (Magdalena Górska), to ona także chce porozmawiać ze strażakiem i dowiedzieć się, czy jest jeszcze jakaś szansa, by byli razem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Franka to perfekcyjna oszustka! Dominika Kachlik ujawniła całą prawdę. Zduńska zniszczy Pawła? – WIDEO, ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Michał omota Marysię i Grażynę. Bartek wróci do Eweliny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze