Pierwsza miłość, odcinek 3402: Wielkie kłamstwo Edwarda. Marysia straci ojca na zawsze

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3402: Wielkie kłamstwo Edwarda. Marysia straci ojca na zawsze

Pierwsza miłość, odcinek 3402: Wielkie kłamstwo Edwarda. Marysia straci ojca na zawsze

2022-03-28 8:48

W 3402 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) dowie się, że Edward (Marek Siudym) zataił przed nią prawdę w najważniejszej kwestii. To rozmowa z Kacprem (Damian Kulec) zmieni wszystko, a kobieta oniemieje na słuch o strasznych wieściach, które przekaże jej młody lekarz. W 3402 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia dowie się o fatalnym położeniu Edwarda, który udaje, że wszystko jest w porządku, a tak naprawdę wali mu się cały świat. Problemy prywatne i zdrowotne spowodują, że Marysia wkrótce może stracić ojca na zawsze.

"Pierwsza miłość" odcinek 3402 - środa, 6.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3402 odcinku "Pierwsza miłość" Edward nadal nie powie bliskim o chorobie, która zmieni wszystko. Pojawia się wokół niego coraz więcej tajemnic, a Marysia nie zna prawdy. Chociaż w przeszłości Edward nie był dobrym ojcem, a pojawił się właściwie znikąd i oznajmił, że Domańska jest jego biologiczną córką. Traktował ją okrutnie, zamknął ją w psychiatryku i zabrał córkę Julkę (Łucja Kawczak). Teraz sytuacja wygląda jednak inaczej, a stare błędy odeszły w niepamięć. Senior się zmienił, ale jak się okaże nie na tyle, by znów nie móc namieszać.

W 3402 odcinku "Pierwsza miłość" dojdzie do rozmowy Marysi i Kacpra, podczas której na jaw wyjdą nowe fakty w sprawie Edwarda. Młody lekarz zorientuje się, że kobieta nie ma pojęcia o fatalnych wynikach badań i śmiertelnej chorobie ojca! Edward nikomu nie powie o tym, że umiera, a mało tego, postanowi w ogóle nie walczyć z chorobą i zdać się na koleje losu. Marysię wstrząsną nowe fakty o ojcu, które ukrył przed wszystkimi.

Przeczytaj: M jak miłość. Okropny wypadek Patrycji. Łukasz nie daruje sobie, że nie uchronił matki swojego dziecka - WIDEO

W 3402 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia zrozumie, że może za mało czasu poświęciła ojcu, a za bardzo skupiła się na Wenerskim (Przemysław Sadowski) i randkowaniu. Chociaż ich historia ma wzloty i upadki, Marysia nie przestaje o nim myśleć. Kobieta wyzna nawet Kindze (Aleksandra Zienkiewicz), że jej romantyczna relacja rozwija się powoli, a ona chciałaby częściej widywać lekarza. Z tym jednak niewiele zrobi, a informacje o chorobie ojca sprawią, że myślnie o ewentualnym związku pójdzie na drugi plan.

W 3402 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia dowie się, że ojciec wiele przed nią ukrywa i poczuje się oszukana. Niestety prawda będzie okrutna, a ona pomyśli, że straci ojca na zawsze. I faktycznie, jeśli Edward szybko nie podejmie walki z chorobą, może się tak stać. Jego życie nie jest ostatnio proste, bo przecież w "Pierwsza miłość" okazuje się też, że to on miałaby być ojcem Kacpra, który flirtował z Marysią, a Izabela (Olga Bończyk) to dawna kochanka seniora. Teraz matka Kacpra upolowała sobie Michała (Wojciech Błach), który za to jest byłym mężem Marysi. Zagmatwana sytuacja nie ma końca. 

Przeczytaj: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur dowie się o ciąży Doroty tuż przed porodem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze