Pierwsza miłość, odcinek 3271: Niespodziewany gość Marysi. Tak rozwiąże kryzys z Michałem

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Pierwsza miłość, odcinek 3271: Niespodziewany gość Marysi. Tak rozwiąże kryzys z Michałem

Pierwsza miłość, odcinek 3271: Niespodziewany gość Marysi. Tak rozwiąże kryzys z Michałem - ZDJĘCIA

2021-09-10 8:37

W 3271 odcinku "Pierwsza miłość" w drzwiach Marysi (Aneta Zając) stanie niespodziewany gość, który rzuci nowe światło na ostatnie wydarzenia mające miejsce w życiu Domańskiej. Kobieta będzie musiała pogodzić się z faktem, że mąż wielokrotnie ją zdradził i zadrwił z niej do żywego. W 3271 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia nie będzie się spodziewała, że sprawy odwrócą swój bieg i usłyszy niespodziewaną informację. Po wszystkich przejściach wyjdzie na prostą i ułoży sobie życie na nowo?

"Pierwsza miłość" odcinek 3272 - środa, 29.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3271 odcinku "Pierwsza miłość" do drzwi Marysi zapuka niespodziewany gość. Domańska wiele ostatnio przeszła, a Michał okazał się być draniem bez uczuć. Najpierw opiekował się żoną i Julką (Łucja Kawczak), która traktuje go jak własnego ojca, a potem zostawił je obie na pastwę losu i poleciał do kochanki. W najbliższych odcinkach "Pierwsza miłość" okaże się, że Grażyna (Grażyna Wolszczak) wcale nie jest taką świetną partnerką, jak wyobrażał sobie to Michał. Marysia spróbuje jednak zająć się własnym życiem, które będzie miała zamiar uporządkować na nowo. Nie będzie to proste, ale pojawi się ktoś, kot udzieli jej wsparcia i pomocy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Joasia bez spadku po ojcu sprzeda dom na Wietrznej! Nic już jej nie zostanie

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

W 3271 odcinku "Pierwsza miłość" do drzwi Marysi zapuka Dominika (Aneta Zając), która wyrwie się ze wsi Nowosiółki, gdzie narobiła niezłego zamieszania. Kiedyś bliźniaczki były rywalkami, ale od kiedy Dominika pomagała uwolnić Marysię z zakładu psychiatrycznego oraz ratowała Julkę przed Edwardem (Marek Siudym), siostry zbliżyły się do siebie. Dominika w 3271 odcinku "Pierwsza miłość" zjawi się u Marysi nie tylko po to, by wspierać ją w sprawie Michała, który wyrządził jej wielką szkodę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Marcin przekaże Barbarze tragiczne wieści! Seniorka nie będzie mogła się z tym pogodzić

W 3271 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika zwierzy się Marysi, że ona też ma kłopoty sercowe. Bliźniaczka zakochała się w Hiszpanie (Piotr Więcławski), który zajął jej serce. W 3271 odcinku "Pierwsza miłość" powie Marysi, że zrobiłaby dla mężczyzny wszystko, ale nie będzie podejrzewała, że jej uczucia są odwzajemnione, a Hiszpan również o niej myśli. Marysia i Dominika porozmawiają szczerze i wyjdzie na jaw, że naprawdę wiele je łączy. Obie będą miały spory problem sercowy, tylko ten Dominiki będzie można jeszcze rozwiązać. Z Marysią gorzej. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany