Pierwsza miłość, odcinek 3253: Dominika pobije wójta. Siostra Marysi przejmie władzę w Nowosiółkach?

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3253: Dominika pobije wójta. Siostra Marysi przejmie władzę w Nowosiółkach?

Pierwsza miłość, odcinek 3253: Dominika pobije wójta. Siostra Marysi przejmie władzę w Nowosiółkach? - ZDJĘCIA

2021-08-17 23:10

W 3253 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika (Aneta Zając) zrobi pogrom w Nowosiółkach. Wójt (Piotr Cyrwus) będzie sterroryzowany i zacznie panikować, że cały projekt budowy fabryki upadnie. Wpadnie w histerię i zacznie palić wszelką dokumentację dotyczącą interesu. Dominika w 3253 odcinku "Pierwsza miłość" wykorzysta chaos, który sama wiecznie prowokuje i uderzy wójta! Ten oniemieje, kiedy kobieta znienacka walnie go z całej siły w twarz! Dominika pokaże, że jest nieobliczalna i nie cofnie się przed niczym!

"Pierwsza miłość" odcinek 3253 - piątek, 3.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3253 odcinku "Pierwsza miłość" w gabinecie wójta rozpęta się prawdziwe piekło. Pójdzie o powstanie fabryki w Nowosiółkach, Cała sprawa od początku jest mocno podejrzana. Już w 3249 odcinku “Pierwsza miłość” to Hiszpan spotka się z wójtem, by zapytać się o projekt Śmiałka (Paweł Okoński), ale mężczyzna stwierdzi, że żadnego projektu nie widział. Wyjdzie na jaw, że to Dominika “maczała palce’ w całej sprawie I przywłaszczyła sobie projekt. To nie będzie zresztą pierwszy raz, kiedy podła siostra Marysi (Aneta Zając) zrobi na przekór wszystkim I wszystkiemu.

Przeczytaj: Ula z M jak miłość przeraziła wszystkich nagłym pożegnaniem. Teraz chora Iga Krefft przekazała co się z nią dzieje!

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

W 3253 odcinku "Pierwsza miłość" wójt wpadnie w panikę. Kwestie biznesowe i plany budowy fabryki nie pójdą tak, jak się tego spodziewał. Mężczyzna wpadnie w panikę i zacznie urządzać histerię w gabinecie. W popłochu zacznie niszczyć ważne dokumenty i palić materiały dotyczące budowy fabryki. Dominika w 3253 odcinku "Pierwsza miłość" nie zniesie histeryzowania wójta i sama wpadnie w szał! Szalona kobieta zamachnie się i uderzy mężczyznę prosto w twarz! Pobicie będzie miało swoje konsekwencje? 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

Dominika w "Pierwsza miłość" dała się poznać jako czarny charakter i wredna siostra Marysi. Trzeba jednak przyznać, że czasem pokazała ludzką twarz i pomogła siostrze. Na przykład w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość", kiedy ratowała Marysię, która była zamknięta w psychiatryku i zaistniało prawdopodobieństwo, że straci Julkę (Łucja Kawczak). Dziewczynka została zamknięta w szkole przez dziadka Edwarda (Marek Siudym) i właśnie wtedy Dominika ratowała ją z opresji. Niestety tym razem Dominika może posunąć się za daleko bijąc wójta i może ponieść niemałe konsekwencje.

Zobacz ostrą aferę między Dominiką a wójtem w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze