Pierwsza miłość, odcinek 3182: Julka przesłuchiwana przed sądem! Marysia nie odzyska córki od Edwarda?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3182: Julka przesłuchiwana przed sądem! Marysia nie odzyska córki od Edwarda?

Pierwsza miłość, odcinek 3182: Julka przesłuchiwana przed sądem! Marysia nie odzyska córki od Edwarda?

2021-02-03 18:57

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Julka (Łucja Kawczak) wreszcie stanie przed sądem, żeby rozwiązać sprawę opieki, Odkąd Marysia (Aneta Zając) siedzi w psychiatryku, Edward za pomocą manipulacji, przejął prawa do zajmowania się wnuczką. Niebawem w "Pierwszej miłości" Domańska zawalczy o dziecko. Dlatego Julka będzie musiała zeznawać i to od niej wiele zależy. Czy Marysia odzyska dziecko i zacznie normalnie żyć?

"Pierwsza miłość" odcinek 3182 - piątek, 26.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia i Michał (Wojciech Błach) będą drżeć o przyszłość Julki. Jakiś czas temu Marysię zamknęli w psychiatryku, bo rzekomo miała problemy psychiczne. Tak naprawdę to Edward (Marek Siudym) wymyślił intrygę zawarł zmowę z lekarzami, by przetrzymali Marysię w ośrodku zamkniętym. Senior wiedział, że Michał nie ma praw do opieki nad dzieckiem i jako jej biologiczny dziadek, to on przejął zajmowanie się Julką. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Janek odtrąci Sonię. Nie będzie miał dla niej litości. Ostatnia rozmowa przed rozstaniem!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Julka wreszcie będzie miała prawo do wypowiedzenia się na temat tego, z kim chce mieszkać i dlaczego. Można się spodziewać, że wskaże Marysię i Michała, ale bardzo możliwe, że Edward zaproponował coś dziecku, żeby z nim zostało. Domańska będzie obserwować córkę zza weneckiego lustra, gdzie dziewczynka będzie zeznawać w towarzystwie psychologa. Nie wiadomo jaki będzie wynik rozprawy w "Pierwszej miłości".

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia będzie się bardzo bała, że Julka pod wypływem manipulacji Edwarda zezna, że to z nim chce mieszkać. Nie wiadomo również jak sąd zareaguje na pobyt Marysi w psychiatryku. Wszystkie dziwne sytuacje w jej życiu mogą się teraz odwrócić przeciwko niej. Jeśli sąd zdecyduje, że Julka ma zostać z Edwardem, Marysia na pewno nie odzyska córki, bo szalony dziadek zrobi wszystko, by nie dziewczynka nie miała z nią kontaktu.

Najnowsze