Pierwsza miłość, odcinek 3177: Wanda odzyska pamięć i odnajdzie Bartka. Znów będą razem?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3177: Wanda odzyska pamięć i odnajdzie Bartka. Znów będą razem?

Pierwsza miłość, odcinek 3177: Wanda odzyska pamięć i odnajdzie Bartka. Znów będą razem?

2021-02-08 20:22

W 3177 odcinku "Pierwsza miłość" Wanda (Monika Pikuła) zorientuje się na jakim życiowym zakręcie się znalazła! Straciła pamięć, co bezczelnie wykorzystał Kulas (Marcin Sztabiński) wmawiając jej, że jest jego żoną i matką jego dzieci! Uszkodzona pamięć Wandy jednak wróci, a z nią nastąpią wielkie zmiany! W 3177 odcinku "Pierwsza miłość" odmieniona Wanda dowie się co nawyprawiała przed wypadkiem i zacznie kajać się przed Bartkiem (Rafał Kwietniewski). Wrócą do siebie i spróbują jeszcze raz?

"Pierwsza miłość" odcinek 3177 - piątek, 19.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3177 odcinku "Pierwsza miłość" do Wandy zacznie docierać co nawyprawiała i jak zniszczyła życie Bartkowi. Odkąd kobieta doznała wypadku, Kulas wmówił jej, że jest jego żoną i matką dzieci! Ta uwierzyła, że musi zostać na wsi i zajmować się gospodarstwem, praniem, gotowaniem i sprzątaniem. Żona Kulasa wyjechała, więc on postanowił się wycwanić i z lenistwa wmówił Wandzie, że musi z nim być. Niedługo w "Pierwsza miłość" okaże się, że Wanda przypomina sobie o Bartku...

Przeczytaj: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

W 3177 odcinku "Pierwsza miłość" do Wandy zacznie docierać co zrobiła Bartkowi. Przed wypadkiem narobiła mu zamieszania w życiu, kazała się oświadczać, była wredna, aż w końcu prawie go wykończyła psychicznie. Bartek, który chciał się uwolnić od myśli o Emilce (Anna Ilczuk), próbował związać się z kobietą i ją pokochać, ale to się nie wydarzyło. Los w "Pierwsza miłość" zechce, że myślenie Wandy po wypadku kompletnie się odmieni i będzie zupełnie inną osobą!

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3169. Kolejne kłopoty oskarżonego o próbę gwałtu Kamila. Karina szykuje kolejny podstęp

W 3177 odcinku "Pierwsza miłość" Wanda się zreflektuje i postanowi naprawić sytuację z Bartkiem. Ten jednak będzie zajęty innymi kwestiami i nie zapowiada się, że miałby na powrót zainteresować się Wandą. Wkrótce w "Pierwsza miłość" mężczyzna znów przypomni sobie o Emilce i nawet będzie szukał u niej porady... Wygląda więc na to, że metamorfoza Wandy nastąpiła byt późno. 

Najnowsze