Na wspólnej. A więc wojna!

i

Autor: TVN/Radek Orzeł

Na Wspólnej, odcinek 3169. Kolejne kłopoty oskarżonego o próbę gwałtu Kamila. Karina szykuje kolejny podstęp

2021-02-07 15:53

Zraniona kobieta potrafi być niebezpieczna. Kamil z serialu "Na Wspólnej" boleśnie się o tym przekona po odrzuceniu zakochanej w nim szefowej. Do czego posunie się Karina?

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Oskarżenie o próbę gwałtu to dopiero początek kłopotów Hoffera (Kazimierz Mazur), a złożenie przez niego wyjaśnień w tej sprawie nie zamknie sprawy. Kamil nie zamierza się poddać, i zamiast posłuchać Ostrowskiego (Marek Kalita), który poradzi koledze znaleźć dobrego prawnika i unikać kontaktów z Kariną (Patrycja Soliman), odwiedzi ją w szpitalu, żądając wyjaśnień. Niestety Hoffer nie przewidział, że rządna zemsty szefowa tylko na to czeka. Wykorzysta więc sytuację, ponownie odgrywając napastowaną ofiarę, by jeszcze bardziej pogrążyć Kamila, a całą sytuację nagra Adamski (Tomasz Piątkowski).

Na tym jednak Karina nie poprzestanie i zapewni Hoffera, że planuje kolejne kroki, które mają pogrążyć go jeszcze bardziej. Nie spodziewa się jednak wizyty, którą wkrótce złoży jej w szpitalu Zuza (Małgorzata Socha). Kobieta nie zamierza przyglądać się bezczynnie, jak szefowa niszczy życie jej męża i ma pewien plan...

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Najnowsze