Na Wspólnej, odcinek 3168: Kamil oskarżony o gwałt przez Karinę! Szefowa Hoffera okrutnie się zemści - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3168: Kamil oskarżony o gwałt przez Karinę! Szefowa Hoffera okrutnie się zemści - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3168: Kamil oskarżony o gwałt przez Karinę! Szefowa Hoffera okrutnie się zemści - ZDJĘCIA

2021-01-19 8:40

Gwałt w "Na Wspólnej" zniszczy życie Kamila Hoffera (Kazimierz Mazur) w 3168 odcinku. Zapłaci wysoką cenę za to, że odtrąci szefową Karinę Król (Patrycja Soliman). Fatalne zauroczenie Kariny żonatym lekarzem doprowadzi do tego, że dyrektorka szpitala nie cofnie się przed niczym. Najpierw nie pozwoli Hofferowi na wyjazd do Zuzy (Małgorzata Socha) do Francji, a później w 3168 odcinku "Na Wspólnej" zastawi na Kamila pułapkę i upozoruje gwałt. Karina nie będzie działała sama. Znajdzie sobie wspólnika w szpitalu, żeby mieć świadka seksualnej napaści Hoffera.

"Na Wspólnej" odcinek 3168 - czwartek, 4.02.2021, o godz. 20.15 w TVN

Szefowa Kamila Hoffera z "Na Wspólnej" wymyśli perfidną intrygę, żeby rozdzielić go z Zuzą i zniszczyć mu życie. Nie zniesie tego, że Hoffer wybierze żonę i rodzinę. A impulsem do działania będzie decyzja Kamila o wyjeździe do Francji razem z Ulą (Sherazade Wolff). Karina nie pogodzi się z tym, że młody chirurg, którego awansowała na ordynatora kardiochirurgii zostawia ją teraz dla żony. W dniu wyjazdu za Polski spróbuje zatrzymać Hoffera kontrolą NFZ. Zdesperowany Kamil w 3165 odcinku "Na Wspólnej" wsadzi Ulę do samolotu, a sam pojedzie do szpitala. Tam odkryje, że dyrektor Król wiedziała o wszystkim od tygodnia. Karina nie udostępni też urzędnikom przesłanych przez niego Kamila dokumentów.

Patrz też: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Poza tym Kamil dostanie ostrzeżenie od Kariny, że od tej kontroli zależy jego posada w szpitalu. Odtrącona szefowa Hoffera namówi Adamskiego (Tomasz Piątkowski) do spisku przeciwko ordynatorowi. Właśnie wtedy w "Na Wspólnej" obieca wrogowi Kamila jego posadę. Ale najgorsze wydarzy się w 3168 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Ula i Zuza wrócą do Polski. Pod wpływem żony Kamil postanowi załagodzić konflikt z szefową. Nieświadomy tego do czego jest zdolna Karina.

Sprawdź także: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

W 3168 odcinku "Na Wspólnej" Karina zwabi Kamila do swojego gabinetu. Podczas rozmowy rzuci się na niego, jednocześnie krzycząc i zrywając z siebie ubranie. Chwilę później przechodzący korytarzem Adamski usłyszy stamtąd wołanie o pomoc. Gdy dostanie się do środka, zastanie przerażoną Król w poszarpanym ubraniu oraz pochylonego nad nią Hoffera. I w tym momencie szefowa oskarży Kamila o próbę gwałtu. Do szpitala wkroczy policja, która aresztuje lekarza.

Na Wspólnej odc. 3152. Kamil (Kazimierz Mazur), Karina (Patrycja Soliman)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3152. Kamil (Kazimierz Mazur), Karina (Patrycja Soliman)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze