Pierwsza miłość, odcinek 3172: Julka ściągnie na Edwarda straszne kłopoty! Córka Marysi załatwi bezwzględnego dziadka

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3172: Julka ściągnie na Edwarda straszne kłopoty! Córka Marysi załatwi bezwzględnego dziadka

Pierwsza miłość, odcinek 3172: Julka ściągnie na Edwarda straszne kłopoty! Córka Marysi załatwi bezwzględnego dziadka

2021-01-26 21:56

Julka (Łucja Kawczak) z "Pierwsza miłość" nie jest już malutkim dzieckiem i zacznie rozumieć powagę sytuacji. Marysia (Aneta Zając) siedzi zamknięta w psychiatryku, bo rzekomo jest niestabilna emocjonalnie, a Michał (Wojciech Błach) przegrał w sądzie sprawę o formalną adopcję. Dlatego też Julka w 3172 odcinku "Pierwsza miłość", będzie przebywała pod opieką zdziwaczałego dziadka Edwarda (Marek Siudym), który wymyśli sobie, że wnuczka pójdzie do zakonu. Dziewczynka pokaże mu jednak na co ją stać i sprowadzi na niego prawdziwą katastrofę.

"Pierwsza miłość" odcinek 3172 - piątek, 12.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3172 odcinku "Pierwsza miłość" sytuacja Julki będzie fatalna. Nie dość, że przez bogate życie uczuciowe mamy, często zmieniali jej się "ojcowie", to jeszcze na dodatek aktualny partner Marysi, którego Julka uznaje za opiekuna, przegrał sprawę w sadzie o jej adopcję. Przez to, że Domańska siedzi aktualnie w psychoatryku, małoletnia Julka musiała mieć stałego opiekuna, więc został nim biologiczny dziadek. Sąd nie wziął pod uwagę, że dziecko kompletnie go nie zna, a sam senior jest lekko dziwaczy. Niedługo w "Pierwszej miłości" pośle Julkę do zakonu, czym narazi się na jej gniew. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

Chociaż Marysia w 3172 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie mogła wiele zdziałać z zza bram psychiatryka, tak Julka okaże się bardzo sprytna. Dziewczynka zwierzy się nowej koleżance Antosi i opowie o swojej zawiłej sytuacji. W głowie Julki zacznie się rodzić plan. Wkrótce w "Pierwsza miłość" przypomni sobie, że przecież jest osoba, która nie cofnie się przed niczym! Chodzi oczywiście o siostrę Marysi, Dominikę (Aneta Zając)! Ta "zła" bliźniaczka niejednokrotnie pokazała na co ją stać, więc i tym razem idealnie sprawdzi się w kolejnej intrydze. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

Niebawem w "Pierwszej miłości" Edward straci kontrolę. Myśli, że jest cwany i przewidział każdy krok, ale nie docenił inteligencji młodej Julki. Wszystko wskazuje na to, że dziecko zawiadomi ciocię, która przybędzie z odsieczą. Można się spodziewać, że wkroczy do akcji, a jej metody będą brutalne. Porwie Julkę ze znienawidzonej szkoły! Przebierze się za zakonnicę i dołączy do grona pedagogicznego placówki. Kiedy nadarzy się okazja, uciekną razem z dziewczynką. Edward chyba nie wie, z kim zadarł. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze