Pierwsza miłość, odcinek 3033: Marysia po wypadku Anety naśle policję na Dominikę! Wsadzi siostrę do więzienia - ZWIASTUN

2020-03-10 15:43 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3033: Marysia po wypadku Anety naśle policję na Dominikę! Wsadzi siostrę do więzienia  - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3033: Marysia po wypadku Anety naśle policję na Dominikę! Wsadzi siostrę do więzienia - ZWIASTUN

Marysia (Aneta Zając) w 3033 odcinku "Pierwszej miłości" straci cierpliwość do Dominiki (Aneta Zając). Siostra bliźniaczka będzie podejrzana o podpalenie galerii Anty (Maria Pakulnis), a następnie zrzucenie jej ze schodów! Zdesperowana Domańska w serialu "Pierwsza miłość" poprosi o pomoc Melkę (Ewa Jakubowicz). Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 3033 odcinku.

"Pierwsza miłość" odcinek 3033 - czwartek, 12.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do kolejnej tragedii. Dominika znowu narobi rodzinie problemów i prawie zabije własną matkę! Aneta ma różny kontakt z córkami, które wciąż w głębi skrywają urazę między innymi za to, że rozdzieliła je po narodzinach.

Czytaj: Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

Ostatnio galeria Anety została podpalona. Marysia w "Pierwszej pomocy" zaangażowała się w dochodzenie z pomocą Melki. Obie spróbują rozwikłać zagadkę. Wspólnymi siłami dotrą do mężczyzny, który jest zamieszany w handlem kradzionymi obrazami. On pomyli Domańską z jej siostrą! Stanie się jasne, że Dominika maczała palce w pożarze. 

W tym czasie bohaterka spróbuje uciec z kraju. Aneta kompletnie przestanie jej ufać i zacznie szperać w jej rzeczach. Nagle dojdzie do tragedii. W wyniku kłótni Dominika w serialu "Pierwsza miłość" zepchnie matkę ze schodów! Kobieta straci przytomność. Marysia w 3033 odcinku domyśli się, że bliźniaczka miała coś wspólnego z "wypadkiem" krewnej". Poprosi o pomoc Melkę i Huberta!

Policjanci zatrzymają Dominikę. Nie odpuszczą jej, bo kobieta i tak ma już poważną kryminalną przeszłość. Tymczasem Anety wciąż nie odzyska przytomności... Czy Marysia w 3033 odcinku wpakuje siostrę do więzienia? Zobacz zwiastun i sprawdź, co się wydarzy.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 3035: Dominika w szpitalu u Anety! Będzie chciała zabić matkę i Marysię - ZDJĘCIA

Najnowsze