Pierwsza miłość, odcinek 3015: Bezczelne wyznanie Artura. Tak spróbuje zatrzymać przy sobie Kingę - ZWIASTUN

2020-02-18 7:29 sz
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)

W 3015 odcinku Artur (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" spróbuje uratować swoje małżeństwo. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) powiedziała mu o romansie z Jankiem (Maciej Mikołajczyk) i teraz przyszłość jej rodziny wisi na włosku. Artur, który sam wielokrotnie zdradzał żonę, w 3015 odcinku "Pierwszej miłości" w bezczelny sposób spróbuje ją przy sobie zatrzymać. Co się wydarzy? Czy Kinga zostanie z Arturem?

"Pierwsza miłość" odcinek 3015 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Kinga i Artur z serialu "Pierwsza miłość" to jedno z najbardziej burzliwych małżeństw. Przez wiele lat Kulczycki przy każdej nadarzającej się okazji zdradzał żonę. Nie był w stanie powstrzymać się przed pójściem do łóżka z sekretarką, ani ze wspólniczką. Kinga znosiła jego wybryki i za każdym razem wybaczała niewierność.

W ostatnich tygodniach w "Pierwszej miłości" role się odwróciły. Tym razem to Kinga poczuła coś więcej do innego mężczyzny. Zakochała się w Janku i wielokrotnie wylądowali w łóżku. W przeciwieństwie do męża Kulczyka jednak nie ukrywała romansu za wszelką cenę. Nie czekała, aż Artur sam się domyśli lub odkryje kochanka. Sama powiedziała mu, że ma kogoś na boku.

Artur bardzo źle zniósł informację o zdradzie. Będzie chciał zniszczyć rywala. Oprócz tego nie spocznie, dopóki nie odzyska żony. Chociaż sam latami nie dbał o rodzinę i o wierność, teraz zrobi wszystko, by zatrzymać przy sobie Kingę.

- Nie sądzisz, że głupio byłoby stracić te wszystkie nasze wspomnienia? Ja naprawdę cię kocham - wyzna bezczelnie w 3015 odcinku. Sam nigdy o to nie dbał! Co odpowie Kinga? Czy zostawi Janka i wróci do rodziny? Zobacz zwiastun nadchodzących odcinków "Pierwszej miłości".

Nie tylko Kinga i Artur będą mieć kłopoty. Sprawdź też >>> Pierwsza miłość, odcinek 3021: Policja w mieszkaniu pobitej Emilki! Sadysta Mateusz trafi do więzienia?

Najnowsze