Pierwsza miłość, odcinek 2988: Paweł żyje! Melka będzie ukrywała, że nie zginął - ZWIASTUN

2020-01-09 8:07 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 2988: Paweł odnajdzie się żywy! Melka będzie ukrywała, że nie zginął
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 2988: Paweł odnajdzie się żywy! Melka będzie ukrywała, że nie zginął

Paweł (Michał Malinowski) z serialu "Pierwsza miłość" żyje! Wbrew obawom Melki (Ewa Jakubowicz), że jej były chłopak został zamordowany, a udział w zabójstwie mógł mieć Łukasz (Jan Wieczorkowski), okaże się jednak, że Pawłowi nic się nie stało. W 2988 odcinku "Pierwszej miłości" na symbolicznym pogrzebie Pawła zaginiony Nowogrodzki pojawi się cały i zdrowy. Wyjaśni Melce, w jaki sposób udało mu się uciec mordercom i poprosi, by nikomu nie mówiła, że nie zginął.

"Pierwsza miłość" odcinek 2988 - czwartek, 9.01.2020, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Pawła w "Pierwszej miłości" to najczarniejszy scenariusz jego tajemniczego zaginięcia jaki zacznie kreślić Melka. Do tego stopnia będzie pewna, że Paweł został zamordowany, a jego zwłoki zabójca wrzucił do rzeki, że zacznie podejrzewać o to Łukasza. Ale prawda będzie zupełnie inna! Do zabójstwa w 2983 odcinku "Pierwszej miłości" przyzna się teść Melki, gangster "Wodnik" (Daniel Olbrychski). Zrobi to, żeby chronić syna, ale także on będzie kłamał.

Poszukiwania zwłok Pawła zakończą się fiaskiem. Ale mimo to Melka razem z przyjaciółmi Nowogrodzkiego urządzą mu symboliczny pogrzeb. Nad rzeką zjawią się Jagoda (Wiktoria Gąsiewska), Dominik Marecki (Leszek Stanek), a także pijana Sabina (Urszula Dębska), była kochanka Pawła.

Kiedy na pogrzebie Pawła wszyscy się już rozejdą Melka zostanie jeszcze przez chwilę nad rzeką razem z Tomkiem (Oskar Wojciechowski). Przeżyje wstrząs gdy nagle zobaczy całego i zdrowego Pawła.

W 2988 odcinku "Pierwszej miłości" Paweł wyjaśni Melce, w jaki sposób udało mu się uciec mordercom. Ze strachu, że jego życie wciąż jest w niebezpieczeństwie, poprosi, by nikomu nie mówiła, że nie zginął. Melka nie złoży mu jednak żadnej obietnicy.

I nagle nad rzeką pojawi się także Jagoda. Także ona będzie miała okazję pożegnać się z Pawłem, który w 2988 odcinku "Pierwszej miłości" wyjedzie z Wrocławia, by zabójcy nasłani przez gangstera "Wodnika" już go nie dopadli. Tym samym Michał Malinowski odejdzie z "Pierwszej miłości".

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Pierwsza miłość. Dominik Marecki (Leszek Stanek), Melka (Ewa Jakubowicz), Jagoda (Wiktoria Gąsiewska), Sabina (Urszula Dębska)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Dominik Marecki (Leszek Stanek), Melka (Ewa Jakubowicz), Jagoda (Wiktoria Gąsiewska), Sabina (Urszula Dębska)
Najnowsze