Pierwsza miłość, odcinek 2930: Marysia adoptowana! Po latach dowie się kto jest jej prawdziwą matką - ZDJĘCIA

2019-10-01 19:32 sz
Pierwsza miłość, odc. 2930. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2930. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając)

Marysia (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" pozna swoją biologiczną matkę! W 2930 odcinku "Pierwszej miłości" spotka się z Anetą Pałkowską, w którą wcieli się Maria Pakulnis. Aktorka już kiedyś wystąpiła w serialu, ale nikt nie spodziewał się, że bizneswoman powróci... i to z taką historią. Jak Marysia w 2930 odcinku zareaguje na wieść, że została adoptowana? Czy wybaczy Anecie? Przeczytaj, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 2930 - piątek, 11.10.2019, o godz. 18 w Polsacie

Marysia z serialu "Pierwsza miłość" została adoptowana! Pojawienie się Dominiki nie było przypadkowe. Kobiety są siostrami bliźniaczkami, a Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) całe życie okłamywał córkę. Nie jest jej prawdziwym ojcem!

W nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości" uzna, że nie może dłużej ukrywać prawdy. Przyjedzie do Wrocławia i wyzna Marysi, że nie są spokrewnieni. Domańska będzie załamana! To nie wszystko, co czeka ją w przyszłych odcinkach. Kto jest jej biologiczną matką?

Przeczytaj też >>> Pierwsza miłość, odcinek 2925: Marysia pozna rodzinną tajemnicę! Nie jest córką Jana Radosza

Pierwsza miłość, odc. 2930. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2930. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając)

W 2930 odcinku "Pierwszej miłości" Domańską odwiedzi kolejny, niezapowiedziany gość. Tym razem będzie to Aneta Pałkowska, bizneswoman z Wadlewa! To ona urodziła Marysię i Dominikę. Nie było jej na ekranie już dłuższy czas, więc przypominamy, że jest też matką Andrzeja (Jakub Kamieński) i przybranej Danusi (Natalia Pełech) oraz partnerką Marka (Maciej Tomaszewski). 

W serialu "Pierwsza miłość" Aneta zjawi się na rozprawie Dominiki i Igora (Piotr Trojan). Jak donosi "Świat Seriali" bohaterka w 2930 odcinku przerwie milczenie w obawie, że jedna z bliźniaczek trafi do więzienia. Marysia nie będzie chciała z nią rozmawiać, z kolei Dominika wręcz rzuci się na Pałkowską z pięściami! Wszystko wskazuje na to, że prawda w "Pierwszej miłości" zbliży do siebie siostry...

Najnowsze