Pierwsza miłość, odcinek 2907: Paweł oświadczy się Jagodzie! Melka to zobaczy - ZWIASTUN

2019-09-08 8:58 sz
Pierwsza miłość, odc. 2907. Paweł (Michał Malinowski), Jagoda (Wiktoria Gąsiewska)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2907. Paweł (Michał Malinowski), Jagoda (Wiktoria Gąsiewska)

Paweł (Michał Malinowski) w 2907 odcinku "Pierwszej miłości" oświadczy się Jagodzie (Wiktoria Gąsiewska)! Poczuje, że to odpowiedni moment i odpowiednia dziewczyna. Melka (Ewa Jakubowicz) w "Pierwszej miłości" będzie miała nieszczęście zobaczyć zaręczyny na własne oczy! Czy wciąż kocha Pawła? Sprawdź, co wydarzy się w 2907 odcinku.

"Pierwsza miłość" odcinek 2907 - wtorek, 10.09.2019, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Melka i Paweł przeżyli prawdziwie filmową miłość. Ona, uwikłana w niebezpieczne porachunki i on, który rzucił wszystko, aby ocalić ją od śmierci. Niewiele jest wątków, które poruszyły widzów tak, jak właśnie ten. Niestety, Paweł nie dochował ukochanej wierności i zdradził ją z Sabiną (Urszula Dębska). Romans w "Pierwszej miłości" wyszedł na jaw, co złamało Melce serce. Nigdy nie pogodziła się z rozstaniem i nie przestała go kochać!

Przeczytaj też >>> Pierwsza miłość. Mateusz Banasiuk mówi o konflikcie z produkcją. Nigdy nie wróci do serialu!

W 2907 odcinku Paweł postanowi oświadczyć się Jagodzie. Los sprawi, że tego samego dnia Melka postanowi sprawdzić, co słychać u byłego narzeczonego. Wejdzie akurat w tym momencie, w którym on wypowie magiczne słowa do innej dziewczyny. To złamie jej serce! Obejrzyj zwiastun poniżej.

Pierwsza miłość, odc. 2907. Melka (Ewa Jakubowicz)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2907. Melka (Ewa Jakubowicz)
Najnowsze