Pierwsza miłość. Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie. Aneta Zając pokazała jak przerobią jej bohaterkę! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie. Aneta Zając pokazała jak przerobią jej bohaterkę! - ZDJĘCIA

Metamorfoza Dominiki z "Pierwsza miłość"

Pierwsza miłość. Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie. Aneta Zając pokazała jak przerobią jej bohaterkę! - ZDJĘCIA

2022-07-05 22:27

Aneta Zając musiała bardzo zmienić się do roli w "Pierwsza miłość"! Obecnie aktorka wciela się w aż dwie postaci w seriali. Marysia jest dobra, pomocna, ale wiecznie towarzyszą jej problemy i przeciwności losu, a siostra bliźniaczka to wulkan energii i chodzące kłopoty. Dominika w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 zaprezentuje się w nowej odsłonie. Mocny makijaż i długie blond włosy to coś, na co postawi siostra Marysi. Aneta Zając pokazała całą przemianę w serialową Dominikę. Zobacz ZDJĘCIA.

Metamorfoza Dominiki z "Pierwsza miłość". Aneta Zając pokazała wszystko

Aneta Zając gra podwójną rolę w "Pierwsza miłość". Najpierw przez lata wcielała się w postać ciepłej i uczynnej Marysi, której wiecznie coś się przytrafia, a potem scenarzyści wymyślili postać Dominiki, jej siostry bliźniaczki. Obie są zupełnie inne i mają za sobą bardzo trudne początki, ale ostatecznie umiały się dogadać. Marysia mogła liczyć na pomoc siostry, kiedy ta utknęła w psychiatryku, a Edward (Marek Siudym) chciał ją pogrążyć. Dominika stanęła na głowie, żeby uratować Marysię. Przebrała się nawet na zakonnicę i "odbiła" Julkę (Dąbrówka Kruk) z rąk sióstr zakonnych, gdzie wsadził dziewczynkę dziadek. 

To dzięki Dominice Marysia uwolniła się z zakładu psychiatrycznego, potem w "Pierwsza miłość" siostra wpadła w kłopoty, zresztą zdarza się to dość często. Na jakiś czas Dominika zawitała nawet do Wadlewa, gdzie robiła szemrane interesy, bo kobieta dalej nie umie zacząć żyć w spokoju, uczciwie, ale w tym w końcu jej urok.

Sprawdź: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Aneta Zając znów będzie wcielała się w rolę Dominiki, a aktorka pokazała przemianę w tę postać. Makijażystka wykonała i Zając ostry makijaż, a także doczepiła jej włosy. Dominika ma "mocniejszy", bardziej wyrazisty i przykuwający uwagę strój niż Marysia, która stawia na stonowane ubrania. Może w kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość" Dominika znów uratuje siostrę?

Pomoc na pewno się przyda, bo przypomnijmy, że Marysię czekają kłopoty, które zaczęły się już w minionym sezonie "Pierwsza miłość". Przez Michała (Wojciech Błach) myślała, że Kacper (Damian Kulec) to jej przyrodni brat, a ona straciła ukochaną pracę w We-Med. Wkrótce ma się wszystko wyjaśnić i okaże się czy Marysia znajdzie miłość i wróci do zawodu. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze