Pierwsza miłość. Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie. Aneta Zając pokazała jak przerobią jej bohaterkę! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie. Aneta Zając pokazała jak przerobią jej bohaterkę! - ZDJĘCIA

Metamorfoza Dominiki z "Pierwsza miłość"

Pierwsza miłość. Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie. Aneta Zając pokazała jak przerobią jej bohaterkę! - ZDJĘCIA

2022-07-05 22:27

Aneta Zając musiała bardzo zmienić się do roli w "Pierwsza miłość"! Obecnie aktorka wciela się w aż dwie postaci w seriali. Marysia jest dobra, pomocna, ale wiecznie towarzyszą jej problemy i przeciwności losu, a siostra bliźniaczka to wulkan energii i chodzące kłopoty. Dominika w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 zaprezentuje się w nowej odsłonie. Mocny makijaż i długie blond włosy to coś, na co postawi siostra Marysi. Aneta Zając pokazała całą przemianę w serialową Dominikę. Zobacz ZDJĘCIA.

Metamorfoza Dominiki z "Pierwsza miłość". Aneta Zając pokazała wszystko

Aneta Zając gra podwójną rolę w "Pierwsza miłość". Najpierw przez lata wcielała się w postać ciepłej i uczynnej Marysi, której wiecznie coś się przytrafia, a potem scenarzyści wymyślili postać Dominiki, jej siostry bliźniaczki. Obie są zupełnie inne i mają za sobą bardzo trudne początki, ale ostatecznie umiały się dogadać. Marysia mogła liczyć na pomoc siostry, kiedy ta utknęła w psychiatryku, a Edward (Marek Siudym) chciał ją pogrążyć. Dominika stanęła na głowie, żeby uratować Marysię. Przebrała się nawet na zakonnicę i "odbiła" Julkę (Dąbrówka Kruk) z rąk sióstr zakonnych, gdzie wsadził dziewczynkę dziadek. 

To dzięki Dominice Marysia uwolniła się z zakładu psychiatrycznego, potem w "Pierwsza miłość" siostra wpadła w kłopoty, zresztą zdarza się to dość często. Na jakiś czas Dominika zawitała nawet do Wadlewa, gdzie robiła szemrane interesy, bo kobieta dalej nie umie zacząć żyć w spokoju, uczciwie, ale w tym w końcu jej urok.

Sprawdź: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Aneta Zając znów będzie wcielała się w rolę Dominiki, a aktorka pokazała przemianę w tę postać. Makijażystka wykonała i Zając ostry makijaż, a także doczepiła jej włosy. Dominika ma "mocniejszy", bardziej wyrazisty i przykuwający uwagę strój niż Marysia, która stawia na stonowane ubrania. Może w kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość" Dominika znów uratuje siostrę?

Pomoc na pewno się przyda, bo przypomnijmy, że Marysię czekają kłopoty, które zaczęły się już w minionym sezonie "Pierwsza miłość". Przez Michała (Wojciech Błach) myślała, że Kacper (Damian Kulec) to jej przyrodni brat, a ona straciła ukochaną pracę w We-Med. Wkrótce ma się wszystko wyjaśnić i okaże się czy Marysia znajdzie miłość i wróci do zawodu. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Najnowsze